За дорученням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака у Військовому інституті проводяться п’ятиденні тренінги для мобілізованих журналістів.
В урочистому відкритті заходу взяли участь заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед, народний депутат України, журналіст Мустафа Найєм, заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова та помічник Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір.
— Ви маєте розповідати правду про те, що роблять наші воїни, як вони відстоюють нашу незалежність. Сьогодні ваші сила, професійний досвід та загострене відчуття відповідальності як ніколи потрібні нашій Батьківщині, — зазначив у своєму зверненні до журналістів Петро Мехед.
Начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін проінформував присутніх про хід проведення занять. Мустафа Найєм поділився враженнями та набутим професійним досвідом у зоні проведення антитерористичної операції.
Нагадаємо, що Міністерство оборони України оголосило конкурс серед мобілізованих представників ЗМІ для призначення на посади прес-офіцерів підрозділів. За надісланими резюме відібрано 40 кандидатів з числа мобілізованих журналістів (це фотокори, оператори, кореспонденти та ведучі українських телеканалів, регіональних ЗМІ). Після проходження тренінгів з організації роботи інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України в районах проведення АТО вони будуть призначені на посади та відправлені в складі своїх підрозділів у район виконання бойових завдань.
Тренінги для журналістів проводитимуть речник АТО Андрій Лисенко, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов, журналістка та громадська діячка Ірина Федорів, викладачі Військового інституту.