Можливість вести відкритий діалог із видатними сучасниками – давня перевага і привілей студентів нашого Університету. Свого часу перед ними виступали Індіра Ганді, Тур Геєрдал, Білл Клінтон і Гельмут Коль.
Великою можливістю говорити не тільки з політиками назвала Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель зустріч зі студентами нашого Університету в Актовій залі КНУ 1 листопада 2018 року. Під час свого візиту до Києва європейська лідерка висловила бажання поспілкуватися зі студентами. Під об’єктивами понад 30 українських і зарубіжних телеканалів й інформаційних агенцій пані Федеральний канцлер майже годину відповідала на запитання студентів КНУ. Торкалися різних аспектів сучасної світової політики й економіки.
– Я отримала задоволення від зустрічі, – на прощання сказала Ангела Меркель. – Це було надзвичайно ефективне спілкування: змістовні запитання – змістовні відповіді. Мисліть позитивно й боріться за свої мрії! Менше переймайтеся міркуваннями на кшталт «Що є поганого у державі?», не звинувачуйте інших, а беріть ситуацію у власні руки.