переконаний студент Інституту філології Станіслав Гречка. У День української писемності та мови він разом з понад сотнею інших шанувальників рідного слова писав радіодиктант національної єдності в стінах Червоного корпусу.
Наш університет спільно з Українським радіо та телеканалом «UA: Перший» виступив співорганізатором акції. 9 листопада аудиторія імені Михайла Максимовича була заповнена вщент: академіки, школярі і студенти, політики і громадські діячі, письменники й музиканти в прямому радіо- та телеефірі писали диктант, який начитував автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.
2 шпальта диктантУже п’ятнадцять років поспіль у День української писемності та мови українці пишуть радіодиктант, щоб перевірити знання з рідної мови, а також засвідчити свою національну ідентичність. Цьогорічна акція стала не просто ювілейною, а й багато в чому новаторською, спричинивши небувалий суспільний інтерес.
Важливо, що до неї долучилися не тільки школярі, студенти й професійні філологи, а й усі без винятку охочі, а цьогоріч радіодиктант уперше писали українці Австралії, Польщі, Китаю.