У нашому університеті відбулися Інформаційні дні програми ЄС «Дії Марії Склодовської-Кюрі».
У заході взяли участь проректори КНУ Сергій Вижва та Петро Бех, заступники директорів інститутів і деканів факультетів з наукової роботи та з міжнародного співробітництва, молоді науковці, студенти. Презентувала програму фінансовий директор Виконавчого агентства з питань досліджень Європейської комісії Ольга Дзюбинська.
«Дії Марії Склодовської-Кюрі» – частина програми «Горизонт 2020» – рамкової програми ЄС, спрямованої на дослідження та інновації, а також підтримку кадрів зайнятих у цій сфері. 65 тисяч дослідників скористаються перевагами міжнародної та міжсекторальної мобільності і отримають привабливі умови праці до 2020 року. Крім того, «Дії Марії Склодовської-Кюрі» – це основна програма ЄС для структурованих кандидатських тренінгів, що профінансує 25 тисяч  кандидатських програм (PhD) протягом наступних 7 років. Генеральний директорат Європейської комісії з питань освіти та культури (DG EAC) координує програму, яку здійснює Виконавче агентство ЄС з питань досліджень (Research Executive Agency).
Планується, що до 2020 року завдяки програмі «Дії Марії Склодовської-Кюрі» 15 тисяч дослідників зможуть розпочати або продовжити свою кар’єру в Європі. Крім того, заохочуються відрядження в інші частини світу.