erasmusУ нашому університеті відбувся «Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті», організований Національним Темпус-офісом в Україні (Національний Еразмус+ офіс в Україні) у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти й науки України. У рамках цього заходу представлено нову міжнародну освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, та можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів у рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус та Жан Моне. Система роботи з Еразмус+ побудована так, що результат залежить від ініціативи та активності самого ВНЗ, незалежно від його статусу та місця розташування. Програма Еразмус+ поєднує в собі три напрями роботи: навчальну мобільність, співпрацю задля інновацій та обміну досвідом, а також підтримку освітніх реформ.
З вітальним словом виступив Перший радник представництва ЄС в Україні Хосе Роман Леон Лора. Він зазначив, що в світлі останніх подій у нашій країні співпраця України з ЄС повинна стати ще інтенсивнішою, зокрема і в освітній сфері. Пан Лора переконаний, що одним із найважливіших наслідків реалізації міжнародних освітніх програм є поліпшення міжнародних зв’язків, інтернаціоналізація, свого роду «превентивна дипломатія», яка забепечує профілактику різноманітних міжнародних і міжетнічних конфліктів.
В. о. першого заступника міністра освіти й науки Інна Совсун зазначила, що разом зі зростанням прозорості в роботі МОН і демократизації управління освітнім процесом одним із головних завдань міністерства наразі є побудова стратегічного партнерства з європейськими університетами. Учасники Інформаційного дня (а ними були представники багатьох ВНЗ України та Європи) мали змогу обговорити з пані Совсун актуальні проблеми міжнародної співпраці та студентських обмінів.