OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗа інф. НДЧ

19 наукових розробок для оборонно-промислового комплексу України презентував наш університет на XII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2015 » та інформаційно-комунікативному заході «Перспективи науково-технологічного забезпечення оборонно-промислового комплексу України», організованому Міністерством освіти та науки України. На стенді КНУ розробки були представлені в форматі слайд-шоу.
Під час пленарного засідання заходу представники наукових установ та університетів, експерти обговорювали проблеми тісної співпраці з виробником, ефективності інноваційних розробок та пріоритетних напрямків їхнього  розвитку.
Заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха наголосив на важливості виставки «Зброя та безпека – 2015», мета якої – представлення  науковими установами та вищими навчальними закладами своїх останніх наукових розробок.
Науковці КНУ  взяли участь у роботі трьох дискусійних панелей заходу. Під час виставки відбулися численні зустрічі з представниками як українських виробників озброєнь та військової техніки, так і наукових установ і ВНЗ.
Низка підприємств виявили зацікавленість у розробках     університету.