Протягом двох років ННІ «Інститут геології» співпрацює з Французьким ліцеєм імені Анни Київської, проводячи геологічну практику для французьких ліцеїстів на території України під керівництвом викладача Ліцею наук про Землю Ерве Айчеджі та доцента Інституту геології Марини Крочак.
ЛіцейУ нинішньому році співпрацю оформлено підписанням угоди між двома установами. Відбулося це в приміщенні ліцею у присутності аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні пана Жиля Маметца. А напередодні пройшла презентація роботи ліцею з вивчення наук про Землю та досягнень учнів. Директор Інституту геології Володимир Михайлов розповів про геологічні напрямки підготовки студентів у КНУ. Після цього директор ліцею пан Александр Неделек та директор Інституту Володимир Михайлов підписали документ щодо нинішньої та майбутньої спільної роботи.
Учасники заходу також відвідали навчальну лабораторію ліцею, де проходять заняття з геології. Представники університету передали зразки мінералів та гірських порід для його навчальної колекції.