stop_cenzuriУчена рада Інституту журналістики КНУ приєднується до Громадського руху «Стоп цензурі!» у вимогах відповідальності ЗМІ.

Зокрема Вчена рада підтримала заяву «Стоп цензурі», у якій активісти руху вимагають відповідальності ЗМІ за цензуру, замовчування, розпалювання ворожнечі, дезінформації та маніпуляції протягом трьох місяців протесту в Україні.
Члени Вченої ради зауважують, що подання журналістами дезінформації про Майдан негативно позначається на журналістській освіті.
«Така поведінка багатьох ЗМІ, і не тільки під час нинішніх революційних подій, руйнує систему журналістської освіти, оскільки масмедійна галузь зробила незатребуваними знання, які дають університети, про профстандарти, етичну поведінку журналіста, підзвітність журналістики народові», – йдеться в листі Вченої ради.
Також Учена рада закликає всі ЗМІ об’єднатися у відстоюванні своїх прав та професіоналізму, а громадські організації просить допомогти контролювати діяльність українських медіа і чинити опір непрофесіоналізмові та безвідповідальності.
Прес-центр

 http://issuu.com/mrsdashas/docs/gazeta_6-7