спорт1Кафедра фізичного виховання
та спорту

Чудового зимового дня, 6 лютого, в залі Навчально-спортивного комплексу університету відбулися ігри фінальної частини щорічного «Кубка ректора» з футзалу серед студентів.
У матчі за третє місце на п’єдесталі зустрілися команди фізичного факультету та Інституту журналістики. Перемогу святкували студенти-фізики.
У фіналі «Кубка ректора» зіграли команди історичного та географічного факультетів. Для істориків це був перший вихід у фінал турніру.
Фінальну гру відвідав й із задоволенням вболівав за студентів-футболістів ректор Леонід Губерський. На матч прийшли також заступник голови первинної профспілкової організації університету Дмитро Чомко, декан географічного факультету Ярослав Олійник, декан факультету психології Іван Данилюк, заступник декана історичного факультету Тарас Пшеничний, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту двічі Олімпійська чемпіонка Тетяна Кочергіна.
Основний час гри переможця не виявив. Тож рахунок 1:1 став початковим для виконання післяматчевих шестиметрових ударів. Одного разу не влучив у ворота гравець історичного факультету, але географи схибили двічі. У підсумку 3:1 на користь істориків.
Ректор університету вручив пам’ятні призи гравцям у номінаціях: «Кращий захисник» – Андрій Грибок (фізичний факультет), «Кращий воротар» – Микита Тєгаєв (географічний факультет), «Кращий гравець» – Андрій Гойша (історичний факультет). А команда-переможець отримала бажаний кубок із рук Леоніда Губерського, який закликав студентів займатися спортом, залишатися активними і побажав здоров’я й успіхів у житті й навчанні.
Вітаємо всіх призерів, гостей та учасників турніру! Висловлюємо щиру подяку ректорові Леоніду Губерському за підтримку спорту в Університеті!