1 вер Прапор-1Всесвітній день знань та новий навчальний рік в Університеті символічно розпочали з підняття прапора КНУ. В урочистій церемонії взяли участь: ректор Леонід Губерський; народна депутатка України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина; перший проректор Олег Закусило; проректори Володимир Бугров та Олександр Рожко, проректорка Оксана Жилінська; керівники факультетів та інститутів, працівники та студенти Університету.
Ректор привітав усіх із початком нового навчального року та Днем знань: «Сьогодні урочиста мить. Бажаю всім здоров’я й успіхів у нашій роботі. Цей рік непростий і для нас, і для наших студентів. Проте ми вже маємо досвід, тому нам усе вдасться. Зараз багато залежить від злагодженої взаємодії – студентів та Університету, Університету та студентів. Взаєморозуміння, підтримка, бережне ставлення одне одного – це моє головне побажання».
До привітань долучилася і Юлія Гришина, відзначивши, що «складно працювати в умовах пандемії», проте вона переконана, «що Університет входить у новий навчальний рік впевнено, зі знанням своєї справи, з електронною платформою. Ви вже працювали за таких умов, я напевне знаю, що робота йшла достатньо впевнено. У вас є мета, є розуміння того, як її досягти, тому за рідний університет я спокійна!».
– Цьогоріч нам випало на долю працювати й навчатися в часи світової пандемії, – підкреслив Леонід Губерський.Мобілізувавши зусилля, ми успішно закінчили навчальний рік і провели вступну кампанію. Наше спільне завдання сьогодні – обмежити ризики захворювання, надійно захистити здоров’я студентів, викладачів і співробітників! Життя без СOVID-19 залежить від відповідальності кожного з нас у дотриманні всіх умов адаптивного карантину.