лютийВідзначила своє 25-річчя кафедра фінансів економічного факультету КНУ. Викладацький потенціал кафедри на сьогодні: серед висококваліфікованих фахівців – 6 професорів, 19 доцентів, 4 асистенти, 4 доктори економічних наук, 1 доктор історичних наук, 18 кандидатів економічних наук.
Вони підготували та випустили понад 3500 фахівців з фінансів. У 2017/2018 навчальному році на кафедрі навчається 265 бакалаврів та 110 магістрів, з них – 97 іноземців.
Викладачі кафедри ведуть наукову роботу за багатьма напрямами. Упродовж останніх років науковий потенціал кафедри фінансів був спрямований на розробку та публікацію близько 700 навчально-наукових праць.
Протягом тривалого часу кафедра підтримує зв’язки з багатьма зарубіжними вищими навчальними закладами та провідними науковими центрами, зокрема, Азербайджанської республіки, Італії, Литви, Німеччини, Норвегії, Франції, Швеції та ін. У рамках такої співпраці для студентів читають лекції професори провідних зарубіжних вишів.
Студенти кафедри виборюють перемоги різноманітних всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конкурсів. Лише за 2010-2017 рр. переможцями та лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних студентських олімпіад і наукових конкурсів за профілем кафедри стали 77 студентів. Студентські команди неодноразово були переможцями національного та фінального етапів таких відомих міжнародних конкурсів, як Чемпіонат зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge та Міжнародний конкурс з інвестиційних досліджень CFA Research Challenge.