РомаОдним із 10 цьогорічних переможців конкурсу «Насіння для майбутнього», проведеного компанією Huawei, став студент факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Роман Куриленко. Загалом у відборі взяли участь 55 старшокурсників 39 закладів вищої освіти України.
Роман уже повернувся із двотижневого стажування, яке проходило на батьківщині Huawei в Китаї і ділиться враженнями про поїздку:
«Усе почалося з етапу відбору. Про програму я знав давно, проте жодного разу не проходив відбір. І ось цього року мені посміхнулася удача.
Чому саме ця програма? Перш за все, це неймовірно актуальна для мене тема, адже вже не перший рік цікавлюся телекомунікаційними технологіями та Іnternet of Things. По-друге, це дійсно крутий інтернаціональний проект!
Що таке програма «Seeds for the Future» насправді?
Це цікаві лекції та практичні завдання, можливість на власні очі побачити втілення новітніх технологій. Чимало часу ми приділили вивченню китайської культури та мали кілька уроків каліграфії, де навчилися писати давні іерогліфи.
Це нові знайомства та нові друзі. програма щороку збирає унікальних людей із різних куточків світу. Це нові контакти, думки та порція натхнення. A ще – шанс поговорити про китайські традиції та кухню з Послом України в Китаї.
Це подорожі! За два тижні ми побували у Пекіні, Шенджені та Гонконзі. У нас було чимало екскурсій і нагода побачити не тільки Велику китайську стіну, Заборонене місто, а й хмарочоси, від яких перехоплює подих.
Дуже корисні практичні завдання. Цього року в Україні запустили 4G. На базі тренувального центру Huawei ми дізналися, як власоруч налаштувати базову станцію цієї технології.
Ці два тижні принесли мені нові знання, нових друзів та враження на все життя. Це була чудова можливість від Huawei провести час із максимальною користю».