матемаНайкращі враження про Україну повезли до 48 країн світу учасниці VIII Європейської олімпіади для дівчат EGMO–2019. Вона вперше відбувалася в Києві, а співорганізатором знакової події виступив КНУ. За роки існування EGMO українська команда не тільки жодного разу не пропустила змагання, а й перемагала у 4 із 8 олімпіад. Однак сама EGMO приїхала до Києва вперше й тут перетворилася на феєричне свято математики: 196 дівчат із 48 країн світу взяли участь у яскравих церемоніях закриття й відкриття, два дні змагалися у розв’язанні задач з алгебри, комбінаторики, геометрії й теорії чисел, а поки дорослі перевіряли їхні роботи, активно спілкувалися між собою, знайомилися з Києвом.
Понад 60 студентів КНУ працювали волонтерами на EGMO-2019: студенти гуманітарних факультетів та інститутів – у ролі гідів, кібернетики взяли на себе безліч організаційних питань.
Більшість координаторів олімпіади складали випускники КНУ різних років. Вони завітали до Києва з різних країн світу, де працюють нині – США, Канади, Великої Британії, Франції, Австралії, Польщі.