КНУ увійшов у топ-10 навчальних закладів світу за рівнем підготовки висококваліфікованих програмістів (за дослідженням аналітиків сайту HackerRank).

15 грудня – КНУ отримав відзнаку «Найпродуктивніший університет за кількістю публікацій» на церемонії «Лідер науки України: Web of Science Award 2016». Науковці Інституту високих технологій КНУ Дмитро Говорун та Ольга Броварець удостоєні нагороди «Вчений України. За надзвичайні досягнення» (Молекулярна біологія (як колектив учених).

13 грудня – благодійна вистава «Блокпост Україна» театру української традиції «Дзеркало» в актовій залі Головного корпусу. Кошти, зібрані під час вистави, передали дітям героїв, які загинули в АТО.

12 грудня – благодійний бал-маскарад у приміщенні КМДА, ініційований Студентським парламентом КНУ.

12 грудня – концерт стародавньої музики Хорея Козацька у Мистецькому салоні.  Прозвучали зразки пісенної творчості бароко, пам’ятки романтизму, пісні про визвольні змагання та сучасні мелодії.

10 грудня – перший Всеукраїнський IT-хакатон на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

8-9 грудня – День народження відсвяткували на механіко-математичному факультеті: прес-конференція викладачів, інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», інтерактивні та ділові ігри з бізнес-аналітики.

7 грудня – соціально-освітній проект «Ті, що вражають» завершився  виступами зіркових спікерів у Червоному корпусі КНУ. Тур, присвячений 20-річчю ТСН, охопив 7 міст України.

7 грудня – публічна дискусія «Дороговкази свободи» за участі істориків та експертів з Чехії, Польщі та України про значення політики національної пам’яті для демократії (у залі засідань Вченої Ради).

6 грудня – міжнародний круглий стіл «На лінії розлому: як цінувати мир у час війни?», ініційований факультетом соціології.

5 грудня – в КНУ вітали військовослужбовців, учасників бойових дій на Сході, ветеранів, молодих воїнів і майбутніх офіцерів, волонтерів, медиків і капеланів з 25-ю річницею Збройних Сил України.

2 грудня – доцента кафедри фольклористики Інституту філології, активну волонтерку Олесю Наумовську нагороджено медаллю 28-ої окремої механізованої бригади ЗСУ «За службу».

1 грудня –  ректор Леонід Губерський та голова Громадської організації “Електронна демократія” підписали Меморандум про співпрацю.

30 листопада – зустріч ректора Леоніда Губерського, директора Наукової бібліотеки  Олега Сербіна та начальника НДЧ Ганни Толстанової  з представниками всесвітньовідомого видавництва Elsevier. Обговорювали підготовку меморандуму про співпрацю.

30 листопада – «Концерт дуетів» (вокальна та інструментальна музика) у Мистецькому салоні КНУ.

29 листопада – журналісти різних країн дискутували на тему  «Якісна журналістика в час війни та кризи – між пропагандою та звинуваченнями в брехні» у залі Вченої Ради.

27 листопада –  Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє», присвячена пам’яті Сергія Жукова,  у ВІКНУ.

25 листопада – мітинг-реквієм і запалення свічки пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років у Червоному корпусі.