30 січня –  делегація від КНУ вшанувала пам’ять Героїв Крут Володимира Шульгина та Володимира Наумовича – студентів Університету Святого Володимира, похованих на Лук’янівському цвинтарі.

29 січня –  члени Студгвардії КНУ імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять Героїв, загиблих у бою під Крутами, покладанням квітів до Пам’ятного Хреста оборонцям Української Народної Республіки.

26 січня – випускниця механіко-математичного факультету КНУ Марина В’язовська стала Лауреатом престижної «Премії Салема 2016» за відкриття світового рівня – щодо оптимального розміщення сфер  у 8 та 24-вимірних просторах.

25 січня – велелюдні батьківські збори в Червоному корпусі, присвячені вступній кампанії КНУ у 2017 році. Мета зустрічі – роз’яснення правил прийому до Університету

25 січня – студенти факультету інформаційних технологій здобули ІІ  місце у міжнародному конкурсі зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam Ukraine 2017.

24 січня – Меморандум про співробітництво підписали проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров і керівник Київського офісу Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (ФРН) Міріам Космель.

23 січня – за версією американського наукового журналу Journal of Bionanoscience професор ІВТ Валерій Лозовський разом зі своїми аспірантами Н.Русінчук та О.Хилько отримали нагороду у номінації «Найкраща наукова стаття» за результатами 2016 року.

22 січня – відповідно до Указу Президента України № 10/2017 з нагоди Дня Соборності України проректорові КНУ Петру Беху присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

20 січня – змагання з плавання серед викладачів у басейні Навчально-спортивного комплексу КНУ.

18 січня – Рада ветеранів, Музей історії університету, представники історичного факультету та Військового інституту КНУ долучилися до відзначення 75-их роковин від початку вивезення цивільного населення на примусові роботи до Німеччини.

18 січня – Vodafone Україна і КНУ підписали Меморандум про співпрацю з розвитку освітнього напряму Data Science (Наука про дані) у період 2017-2020 рр.

18 січня – студенти КНУ приєдналися до всесвітнього флешмобу «День селфі в музеї» у залах Національного музею Тараса Шевченка.

13 січня – 3D-анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», створений за участі університетських фольклористів, став першим українським анімаційним проектом, який був обраний для участі у форумі Cartoon Movie – однієї з найважливіших подій Європи серед професіоналів анімаційної індустрії.

12 січня – турнір із настільного тенісу серед викладачів у Навчально-спортивному комплексі КНУ.

12 січня – вступний підготовчий семінар для стажерів із понад 15 країн Міжнародної молодіжної організації AIESEC – однієї з найбільших спільнот, що на міжнародному рівні створюють можливості для талановитої молоді та волонтерів – у Науковій бібліотеці імені М.Максимовича  у рамках проекту «Центр розвитку інноваційного підприємництва».

10 січня – урочисте нагородження переможців олімпіади з мови гінді за сприяння Посольства Індії в Україні. У написанні творів на задані теми змагалися студенти КНУ та КНЛУ. З 12 нагород університетські філологи вибороли 7.

28 грудня –  відкриття сучасної мультимедійної аудиторії «Китайська мрія» на історичному факультеті (завдяки  підтримці та спонсорській допомозі Посольства Китайської Народної Республіки).

27 грудня –  робоча зустріч проректора університету Петра Беха (міжнародні зв’язки) з керівниками мовних центрів КНУ задля координації і публічності їхньої роботи.

26 грудня – день Щедрика у КНУ до 100-ліття першого виконання легендарної Різдвяної пісні.

23 грудня – найзапекліший інтелектуальний батл семестру «Students vs Professors». Перемогла команда викладачів «Шева Форева» на чолі з проректором із науково-педагогічної роботи  Володимиром Бугровим.

23 грудня – зустріч адміністрації Університету, первинної профспілкової організації та студентського самоврядування із завідувачкою поліклінічного відділення №2 (вул. Ломоносова, 36) Київської міської поліклініки.

23 грудня – унікальні філателістичні виставки «Україна – козацька держава» та «Останнім шляхом Кобзаря», зібрані Олександром Канівцем, відкрилися в галереї актової зали Червоного корпусу.

22 грудня – конференція трудового колективу КНУ імені Тараса Шевченка обговорила та схвалила звіт ректора Леоніда Губерського.  Текст звіту розміщено на сайті КНУ.

22 грудня –  ХІІІ Конкурс Авторської пісні та поезії у Мистецькому салоні КНУ.