24 лютого  – благодійна акція «З Кримом у серцях: три роки спротиву» в Інституті філології на підтримку родин політв’язнів українського півострова.

21 лютого – ректор Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Михаїла Уклебу.

21-24 лютого – серія лекцій і воркшопів для студентів «Відеомайстерня» за сприяння Відділу по роботі зі студентами у головному корпусі КНУ

21 лютого – круглий стіл «Мовна деколонізація України: закон і практика» в актовій залі Інституту філології до Міжнародного дня рідної мови.

21 лютого – понад 150 аспірантів, докторантів і здобувачів долучилися до участі в освітньому семінарі «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм» у Головному корпусі КНУ.

21 лютого – початок серії семінарів-практикумів з основ використання бази даних Scopus у науково-дослідній роботі у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича.

21 лютого – міністр освіти і науки України Лілія Гриневич  вручила відзнаку «Заслужений працівник освіти України» деканові факультету психології КНУ Івану Данилюку.

20 лютого – відкриття нового корпусу факультету інформаційних технологій на вулиці Ванди Василевської.

20 лютого – о 14:00 на всіх факультетах та в інститутах Університету хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У Головному корпусі на хвилину мовчання зібралися співробітники та студенти на чолі з ректором Леонідом Губерським.

20 лютого – зустріч із громадським діячем Олесем Донієм «Майдан.Тоді і нині» в Інституті філології.

20 лютого – вечір фортепіанної музики Київського інституту музики ім.Р. Глієра з нагоди 150-річчя Д. Шостаковича у Мистецькому салоні КНУ.

18 лютого – представники університетської громади вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та поклали квіти біля меморіалу Героїв Небесної Сотні.

16 лютого – наш Університет відвідали найактивніші учасники запорізького проекту «Шкільна газета».

16 лютого – семінар «Сімейна медицина: реформи з погляду лікарів, пацієнтів і юристів» на юридичному факультеті.

15 лютого – заходи з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого розпочалися з Урочистої академії в Мистецькому салоні КНУ.

14-15 лютого – у чемпіонаті України з більярдного спорту серед студентів «Вільна піраміда» команда КНУ посіла третє місце.

13 лютого – зустріч ректора Леоніда Губерського з командою експертів Світового банку, яка перебувала в Україні. Гостей цікавили процеси реформування вищої освіти у країні впродовж останніх років на прикладі КНУ.

11 лютого – початок циклу занять з фізики для старшокласників на фізичному факультеті.

9 лютого – познайомитися з Університетом приїхали старшокласники та вчителі Гребінківської гімназії Київської області.

8-12 лютого – зимова школа «Психологія розвитку» на факультеті психології.

8 лютого – ректор Леонід Губерський та народний депутат Сергій Тарута підписали Меморандум про співпрацю між КНУ та Інститутом Глобальних трансформацій.

8 лютого – колектив КНУ відзначений за успішну реалізацію міжнародного проекту з розвитку лідерства університетів під патронатом Британської ради в Україні.

3 лютого – Стипендіальна комісія КНУ на своєму засіданні затвердила рейтинг успішності студентів та схвалила реєстри осіб, яким призначаються академічна та соціальна стипендії.

3 лютого – команда викладачів КНУ стала лідером першості з волейболу серед збірних вищих навчальних закладів м.Києва

1 лютого – у рейтингу Ranking Web of Universities-2017 (також відомому як Webometrics) КНУ посів 1-ше місце серед українських вишів і 1215-те місце у світі.

26 січня – на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем підписали Меморандум про співпрацю з компанією «Лун.ua». Першим спільним проектом стане Coworking 44 – облаштування двох поверхів вільного студентського простору на факультеті.

25 січня – делегація КНУ під час візиту до Центрального інституту мови гінді в м. Делі презентувала гіндімовний переклад «Лісової пісні» Лесі Українки.