17 березня – Всеукраїнська науково-практична конференція «Роль і місце національної спецслужби в історії українського державотворення», організована Службою безпеки України та КНУ, у залі засідань Вченої ради за участі Голови Служби безпеки України. Відкрив конференцію виступ Л. Губерського.

17 березня – ректор Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана Лі Янг Гу та заступника Міністра освіти Республіки пана Сонг Гін Бе.

16 – 18 березня – КНУ отримав Гран-прі «Лідер вищої освіти України» на VIII міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

15 березня – доцентa кафедри міжнародного права ІМВ Миколу Гнатовського переобрано головою  Європейського комітету Ради Європи з питань запобігання катуванням.

14 березня –  урочистий мітинг на плацу Військового інституту КНУ з нагоди першого в історії країни Дня українського добровольця. Оркестр ВІКНУ разом з творчими колективами інших військових формувань презентував «Марш нової армії» на Центральному залізничному вокзалі.

10 березня – першокурсники КНУ – переможці міжнародних учнівських олімпіад та ректор Леонід Губерський взяли участь у зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.

10 березня – у «День корпорації ІВМ» на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем підписано меморандум між ФРЕКС та «IBM Ukraine».

9-10 березня – заходи на честь 203-ї річниці Великого Кобзаря у КНУ: урочисте покладання квітів, святкове зібрання у Головному корпусі, наукова конференція «Всесвіт Тараса Шевченка» в ІФ, зустрічі з лауреатами Шевченківської премії різних років, концерт в Актовій залі, тематичні флешмоби у соціальних мережах за участі студентів та викладачів Університету.

9 березня – проект «Мавка.Лісова пісня», створений за участі університетських фольклористів, успішно презентовано на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie.

9 березня – 451-500 місце у галузі «Хімія», 351-400 місце у галузі «Фізика й астрономія» посів КНУ у сьомому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Rankings by Subject).

9 березня – понад 100 гостей із міжнародного дитячого центру «Артек» відвідали Університет та долучилися до урочистостей із нагоди дня народження Великого Кобзаря.

7 березня – відкриття виставки Галини Галинської «Єсть на світі доля…» за мотивами творів Тараса Шевченка у Галереї актової зали Червоного корпусу. На відкритті виступили ректор Леонід Губерський, поет Іван Драч, письменник Валерій Шевчук.

7 березня – угоду про співпрацю між КНУ імені Тараса Шевченка та Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури підписали ректори Леонід Губерський та Андрій Чебикін.

7 березня – презентація збірки «Казки кримських татар» у перекладі українською мовою в Інституті філології. На захід завітав голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

7 березня – святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, в актовій залі Головного корпусу.

6 березня – на засіданні Вченої ради КНУ ректор Леонід Губерський вручив дипломи та пам’ятні медалі «Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса Шевченка» академіку Грузинської Національної академії наук  Івану Кігурадзе та Герою України поетові, громадському діячу, випускнику КНУ Івану Драчу.

6 березня – ректор Леонід Губерський вручив дипломи та пам’ятні медалі лауреатам Премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Миколі Находкіну, Надії Харченко, Ігорю Ольховому, Максиму Білану, Валерію Поліщуку, Лідії Міщенко, Аліні Дуніч, Олені Власовій, Миколі Ісаєву, Наталії Іщук, Антону Курапову, Олександру Соболю.

2 березня – презентація результатів міжнародного проекту  QUAERE «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій», учасником якого є наш Університет, у рамках  програми ERASMUS+.

2 березня – міждисциплінарна панельна дискусія «На порозі нової ери: до 100-річчя створення Центральної Ради та початку Української революції» на історичному факультеті. Відкрив дискусію ректор Леонід Губерський.

1 березня – випускник КНУ, аспірант механіко-математичного факультету Андрій Білицький став абсолютним чемпіоном європейського турніру програмістів, що організувала відома компанія CrossOver.

1 березня – День кар’єри в Інституті журналістики: понад двадцять спікерів від топових компаній України та п’ять годин майстер-класів.

1 березня – лекція для школярів у рамках проекту «Університет юних правознавців» на юридичному факультеті.

28 лютого – студенти Інституту міжнародних відносин взяли участь у показі національних костюмів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation».

28 лютого – публічний диспут українського історика Володимира В’ятровича та польського дослідника Ґжеґожа Мотики «Волинь’43. Чому пам’ять розділяє поляків та українців?»  на історичному факультеті.

27 лютого  – ректор Леонід Губерський зустрівся з першокурсниками – переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2016 року.