22 квітня – ІІ Всеукраїнський біологічний турнір для школярів «Від теорії до практики один крок»  у ННЦ «Інститут біології та медицини».

22 квітня – Друга ніч у бібліотеці імені М.Максимовича.

21 квітня – друге місце в абсолютній номінації Всеукраїнського конкурсу «Винахід року-2016» отримала розробка науковців хімічного факультету Юліана  Воловенка, Ольги Хилі, Демида Мілохова.

21 квітня – кращим у галузевій номінації «Сільськогосподарські технології» на Всеукраїнському конкурсі «Винахід року-2016» визнано розробку науковців ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ.

20 квітня – VІІ Всеукраїнська молодіжна наукова конференція-школа «Сучасні проблеми наук про Землю»  у ННІ «Інститут геології».

19 квітня – Другий Громадянський форум КНУ на тему: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

18 – 21 квітня – XV Міжнародна наукова конференція студентів та молодих учених «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки» в ННЦ «Інститут біології  та медицини».

18 квітня – конкурс «За що я люблю свій факультет» та квест до п’ятдесятиріччя фахової підготовки психологів в КНУ на факультеті психології.

18 квітня – зустріч студентів – мешканців гуртожитку №5 із випускниками юридичного факультету.

13 квітня –  відкрита лекція Джона Каббона, старшого радника з питань судової системи Консультативної місії Європейського Союзу, на тему «Судова реформа в Україні в міжнародно-правовому аспекті» у Головному корпусі.

12 квітня – КНУ отримав найвищий індекс Гірша серед університетів України у рейтингу, складеному видавничою службою «УРАН» на замовлення Освіта.ua за показниками бази даних Scopus.

12 квітня – V Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього» на економічному факультеті.

12 квітня – зустріч із першим Президентом України Леонідом Кравчуком «Україна: 25 років без СРСР» в ІМВ.

11 квітня – прекрасні сакури висаджено у Ботанічному саду КНУ на честь Року Японії в Україні. До церемонії особисто долучилися Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та ректор КНУ Леонід Губерський.

10 квітня – конференція молодих науковців «Шевченківська весна»  на географічному факультеті.

7 квітня – молоді науковці КНУ, які вибороли гранти Президента України на 2017 рік, зустрілися з Президентом України Петром Порошенком, президентом НАНУ  Борисом Патоном та ректором КНУ Леонідом Губерським.

6 квітня – заступник генерального секретаря НАТО Роуз Готтемьоллер провела зустріч зі співробітниками, студентами і курсантами КНУ в залі Вченої Ради.

6 квітня – Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся зі студентами юридичного факультету на запрошення Дискусійно-аналітичного клубу «Україна і світ».

4 квітня – ректор Леонід Губерський прийняв делегацію освітян  Університету Спа м. Бат (Великобританія) на чолі з ректором Крістіною Слейд.

1 квітня – благодійний ярмарок «Я промінь сонця КНУ» у студмістечку.

31 березня – КНУ відвідала делегація Університету Миколаса Ромеріса (Литва). Прийняв делегацію проректор Петро Бех.

29 березня – 13 квітня – цикл зустрічей студентів та співробітників КНУ з проректорами Володимиром Бугровим, В’ячеславом Шамраєм, Віктором Мартинюком та Сергієм Легким.

28 березня – прем’єр-міністр Великобританії (2010–2016) Девід Камерон виступив в Інституті міжнародних відносин КНУ  з лекцією «Місце України у мінливому світі».

28-29 березня – Ярмарок вакансій на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, а також в Інституті філології.

28 березня – зустріч із керівниками провідних ІТ-компаній на факультеті інформаційних технологій.

28 березня – семінар консультанта Elsevier Андрія Локтєва «Як зробити, щоб мою статтю цитували?»  у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича.

28 березня – вибори голів студентських парламентів факультетів та інститутів Університету.

27 березня – у КНУ презентовано звіт групи дослідників Організації економічного співробітництва та розвитку «Оцінка доброчесності освітньої системи України» за 2015–2016 рр. Захід відбувся за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич,  ректора Леоніда Губерського.