19 травня – КНУ отримав премію Scopus Awards за найбільшу публікаційну активність у номінації  «Найбільш збалансований університет».

18 травня – Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій у КНУ за участі заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи.

15 травня – презентація вистави, присвяченої 100-річчю виходу андалузької елегії «Platero y yo» Нобелівського лауреата Рамона Хіменеса, в Інституті філології. До участі у заході долучилися Посол Іспанії в Україні Херардо Бугайо Оттоне, ректор Леонід Губерський, проректор Петро Бех, директор ІФ Григорій Семенюк.

15 травня – відкрита лекція Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва та презентація фільму «Чужа молитва» в аудиторії імені М. Максимовича.

12 травня – візит делегації Посольства КНР в Україні та дирекції Інституту Конфуція до КНУ. Ректор Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла  КНР в Україні Ду Вея. Участь у зустрічі взяв проректор Петро Бех.

11-12 травня – міжнародна науково-практична конференція «Лінгвістика фахових мов, термінознавство, переклад» в Інституті філології. У відкритті заходу взяв участь проректор Петро Бех.

10 травня – ректор Леонід Губерський привітав усіх ветеранів Другої світової війни під час зустрічі з ними, побажав їм довгих років життя, міцного здоров’я, злагоди та Миру. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Ветерани висловили впевненість у тому, що нинішнє покоління достойно продовжує традиції попередніх. Студенти підготували ветеранам особливий подарунок – святковий концерт за участю вокальної студії юридичного факультету та студії академічного вокалу КНУ під керівництвом народної артистки України Євдокії Колесник.

8 травня – у День пам’яті та примирення представники університетської громадськості поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам, полеглим на фронтах Другої світової. На честь героїчного подвигу захисників Вітчизни курсанти ВІКНУ несли біля знаку їхнього вшанування почесну варту.

З 29 квітня щосуботи впродовж місяця студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету за підтримки Управління туризму КМДА влаштовують пішохідні оглядові екскурсії Києвом для всіх охочих.

28 квітня – новим головою Студентського парламенту КНУ обраний Станіслав Гречка.

28 квітня – відкрита лекція Метью Квазіборські, директора Європейських інституцій «The Fund for American Studies» в аудиторії імені М. Максимовича. Доповідь Метью було присвячено темі «Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління».

27 квітня – лекція декана історичного факультету Івана Патриляка «Операція «Вісла» як кульмінація українсько-польського протистояння» у проекті Суспільний університет на телеканалі «UA:Перший». Зйомки вперше проходили у Червоному корпусі КНУ.

26 квітня – традиційний поетичний конкурс «Жива троянда» в Мистецькій залі Інституту філології.

26 квітня – «Шедеври німецької музики» у Мистецькому салоні за участю Сільвіо Вілера та симфонічного оркестру «Золоті ворота Києва».

25-28 квітня – команда КНУ виборола 4 перших, 5 других та 4 третіх дипломи Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, яка проходила у Львові.

25 квітня – ректор Леонід Губерський підписав Договір про співробітництво КНУ з компанією EPAM Systems – світовим лідером у сфері IT.

25 квітня – зустріч Президента Німецького науково-дослідного товариства професора Петера Штроншнайдера з ректором Леонідом Губерським та представниками рад молодих учених.

26 квітня – День гагаузької мови в Інституті філології.

25-28 квітня – театралізовані екскурсії «Ніч у Червоному», організовані студентами історичного факультету КНУ. Захід був присвячений 100-річчю Української революції.

25-26 квітня – День кар’єри  «ECONOMICS» на економічному факультеті.

25 квітня –  конкурс «Королева Університету – 2017» у  Київському національному академічному театрі оперети. Корону отримала студентка ІМВ Віолетта Торяник.

24-29 квітня – Дні шведської культури в Інституті філології

24 квітня – міжнародна конференція «Актуальні питання навчання іноземців в Україні у 2017-2018 навчальному році» за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, ректора КНУ Леоніда Губерського в актовій залі КНУ.

24 квітня – дискусія з представниками ЗМІ «Медіапіратство в Україні: шляхи успішної боротьби. Чи можна побороти медіапіратство в Україні?», закритий антипіратський кінопоказ конкурсних відеоробіт студентів в Інституті журналістики.

24 квітня – нагородження курсантів ВІКНУ, які здобули 5 нагород у особистому заліку та посіли 3 місце на чемпіонаті Збройних Сил України з рукопашного бою.

23 квітня – День відкритих дверей та очний тур олімпіади з математики для школярів на механіко-математичному факультеті.

18-22 квітня – заходи з нагоди 50-річчя підготовки психологів у КНУ: презентації кафедр, майстер-класи, педагогічні ігри та квести, конкурс студентських есеїв, Всеукраїнська науково-практична конференція та студентський Фестиваль практичної психології.