12 червня – на розширеному засіданні Вченої ради КНУ з доповіддю «Про перспективи подальшого розвитку Університету в основних напрямах його діяльності» виступив  ректор Університету Леонід Губерський.

9 червня – угоду про партнерство «Київ-Тулуза» для розвитку наукового міжуніверситетського співробітництва підписали заступник голови КМДА Микола Поворозник, Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, ректор КНУ Леонід Губерський, представники Муніципалітету та університету Тулузи ІІІ (Університет Поля Сабатьє).

8 червня – КНУ піднявся на 20 позицій у світовому рейтингу QS World University Rankings 2018, посівши 411-420 місце.

7-9 червня – Всеукраїнський суспільний форум «Х Екуменічний соціальний тиждень» на тему «Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни» у КНУ.

6-9 червня – IX Міжнародна конференція з хімії «Київ-Тулуза», присвячена 100-річчю Федора Бабічева. У рамках заходу працювала секція для школярів «Всесвіт хімії».

6 червня – студентки ІМВ Марина Михайленко та Ольга Руда перемогли у фінальному етапі відбору програми «Молодіжний делегат України до ООН – 2017».

2 червня – на фасаді будівлі Інституту філології відкрили пам’ятну дошку Михайлу Булгакову – випускнику нашого Університету.

1-3 червня – студентський профспілковий семінар «Профспілкові організації – їх цінність, проблеми та перспективи» у КНУ за участі профспілкового активу студентів ДНУ імені Олеся Гончара. Перед учасниками виступили голова профкому КНУ Володимир Цвих і проректор В’ячеслав Шамрай.

1 червня – церемонія інавгурації нового голови Студентського парламенту КНУ Станіслава Гречки за участю ректора Леоніда Губерського, проректора з науково-педагогічної роботи В’ячеслава Шамрая і студентського активу.

1-2 червня – Міжнародна наукова конференція «Революція, державність, нація: Україна на шляху самоствердження (1917–1921 рр.)» до 100-річчя Української революції 1917–1921 рр. на базі КНУ.

1 червня – зустріч із Нобелівським лауреатом з економіки Верноном Смітом у КНУ за сприяння Спілки ректорів ВНЗ України. Із привітальним словом до присутніх звернулися ректор Леонід Губерський та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

31 травня – Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель зустрівся з ректором Леонідом Губерським та студентами КНУ. Дискутували на теми про правовий досвід Німеччини, безвізовий режим, міжнародні відносини між Україною та ФРН.

31 травня – Народна хорова капела «Днiпро» стала лауреатом XXXVI міжнародного фестивалю церковної музики «Хайнувка-2017» (Польща).

31 травня – 5-й концерт із циклу «Музика народів Європи» під орудою Сільвіо Віллера у Мистецькому салоні КНУ. Захід пройшов за сприяння посольства Швейцарії в Україні.

30 травня – двох науковців КНУ – декана факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Ігоря Анісімова та старшого наукового співробітника ІВТ Олексія Колежука – обрано до першого складу Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

30 травня – студентка Інституту філології Вікторія Дехтяренко перемогла у перекладацькому конкурсі імені Зузанни Рот 2017 року.

29-31 травня – німецькомовний воркшоп Центру німецького права КНУ спільно з університетом імені Генріха Гейне (Дюссельдорф, Німеччина) для викладачів юридичних факультетів. Захід пройшов за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

24 травня – Десяті фольклористичні читання пам’яті фольклориста Лідії Дунаєвської у Національному заповіднику «Софія Київська».

22-23 травня – Міжнародний форум з кризовості комунікацій у ВІКНУ.

22 травня – директор Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Олег Сербін нагороджений почесною медаллю Українського фонду культури «Вірність заповітам Кобзаря».

20-21 травня – другий Всеукраїнський хакатон на факультеті комп’ютерних наук та кібернертики.

18 травня – церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки та премії Президента України для молодих учених 2016 року в Актовій залі КНУ за участі Президента НАН України Бориса Патона та ректора КНУ Леоніда Губерського.

18 травня – з нагоди Дня науки в Україні завідувачу кафедри обчислювальної математики Сергію Ляшку присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».