19 вересня – 8 проектів молодих учених КНУ перемогли у конкурсі наукових робіт, проведеному МОН України. Вони будуть профінансовані за державний кошт.

19 вересня – відкрита лекція лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини Гаральда цур Гаузена в аудиторії імені М. Максимовича Червоного корпусу КНУ. Лекції передувала зустріч лауреата з ректором Леонідом Губерським.

14 вересня – щорічне традиційне Спортивне свято, приурочене дням Київського національного університету імені Тараса Шевченка та святу працівників фізичної культури та спорту.

13 вересня – Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи співпраці України та ЄС» в ІМВ з нагоди 20-ї річниці проведення першого саміту Україна-ЄС.

12-20 вересня – заходи у рамках Днів Університету: квести, фестивалі студентських ініціатив, кінопоказ і концерт,засідання політклубу, інтерактивна лекція професора Івана Патриляка, екскурсії від творчого об’єднання «Ніч в Університеті».

12 вересня – ювілейна лекція з нагоди 25-річчя у Лінгвістичному навчальному музеї КНУ. Ректор Леонід Губерський привітав фундатора музею Костянтина Тищенка з ювілеєм та вручив Відзнаку за заслуги перед КНУ імені Тараса Шевченка.

12 вересня – ректор Леонід Губерський прийняв делегацію Університету Ханянг (Республіка Корея). Говорили про розширення співробітництва. У зустрічі  взяли участь Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, проректори Петро Бех та Віктор Мартинюк

9 вересня – двісті першокурсників ВІКНУ урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові.

8 вересня – на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем  урочисто відкрили меморіальну дошку відомому українському фізику і громадському діячеві Віталію Стрісі. Вшанувати пам’ять визначного науковця зібралися ректор КНУ Леонід Губерський, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, викладачі Університету, колеги, друзі і вихованці Віталія Стріхи.

7 вересня – спільний брифінг КНУ та Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФСУ) на тему започаткування у 2017 році унікальної для України освітньої магістерської  програми – «Спортивна журналістика».

6 вересня – на засіданні Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій заступником його голови обраний професор ІВТ КНУ Олексій Колежук.

5 вересня – КНУ увійшов у групу 801-1000 світового рейтингу університетів за версією журналу Times Higher Education.

5 вересня – обговорення результатів вступної кампанії 2017 року на засіданні Президії Громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» у залі Вченої Ради КНУ. Відкрив засідання ректор Леонід Губерський.

1 вересня – керівник освітньої космічної програми NASA Омар Хатамле виступив перед студентами КНУ.

31 серпня – ректор КНУ Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Обговорювали програму перебування в Києві  корейської освітянської делегації Ханянгського університету.

30 серпня – 1 вересня – урочисті посвяти першокурсників на факультетах та в інститутах КНУ. Нове покоління студентів вітали віце-прем’єр Міністри України Іванна Климпуш-Цинцадзе та В’ячеслав Кириленко, Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, відомі випускники КНУ, громадські діячі, науковці та політики.

24-25 серпня – ювілейні загальні 50-ті збори  Світового Конґресу Українців на базі КНУ. В урочистих заходах СКУ взяли участь Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, ректор КНУ Леонід Губерський, президент СКУ Євген Чолій.

24 серпня – Указом Президента України професорові хімічного факультету Ігорю Фрицькому присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

15-22 серпня – VІІ літня Всеукраїнська біологічна школа для обдарованих учнів «Від теорії до практики – один крок» у ННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України й завдяки підтримці благодійного фонду «Правий рубіж» у КНУ імені Тараса Шевченка.

15 серпня – доцент кафедри міжнародного приватного права ІМВ Олександр Серьогін обраний членом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

10 серпня – зустріч ректора Леоніда Губерського з почесним президентом Київської школи економіки Тимофієм Миловановим у рамках програми співпраці КНУ та Університету Х’юстона (США).

9 серпня – на засіданні Кабінету Міністрів України затверджено персональний склад Наукового та Адміністративного комітетів Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. До неї увійшли 3 науковці КНУ – професори Віктор Мартинюк, Ігор Анісімов та Олексій Колежук.