16-18 листопада – КНУ взяв участь у міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», яка проходила в «Українському домі». Університет отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України» та гран-прі в номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді».

16 листопада – Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми дослідження Голодомору у ХХІ ст.: цифри, джерела, висновки» у КНУ. Відкрили конференцію Міністр культури України Євген Нищук, проректор КНУ Володимир Бугров, декан історичного факультету КНУ Іван Патриляк, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

15-16 листопада – ярмарок вакансій Сareer Factory, присвячений працевлаштуванню студентів та випускників гуманітарного профілю, у Головному корпусі КНУ.

12-16 листопада – офіційний візит делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України до Польщі на чолі з Президентом Спілки, ректором КНУ Леонідом Губерським.

10 листопада – ректор Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні  Салема Ахмеда Аль-Каабі. Говорили про відновлення співробітництва КНУ з Університетом ОАЕ.

10 листопада – Меморандум про взаєморозуміння підписали Національний університет Чонбук (Корея) та КНУ під час зустрічі проректора Петра Беха з представниками корейського вишу та Посольства Республіки Корея в Україні.

9 листопада – ректор Леонід Губерський прийняв представників Кувейтського університету та Посольства Кувейту. На зустрічі були присутні проректор Петро Бех та директор ІМВ Валерій Копійка. Обговорювали кроки подальшої спільної роботи двох університетів.

9 листопада – аудиторія імені М. Максимовича Головного корпусу КНУ стала офіційною локацією Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

9 листопада – літературно-музичний вечір пам’яті Василя Симоненка в Інституті журналістики з нагоди Дня української писемності та мови.

8 листопада – Лекторій для юних хіміків розпочав серію навчальних занять на хімічному факультеті.

7 листопада – VІ Міжнародна науково-практична конференція «Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості»  у Головному корпусі КНУ.

6-10 листопада – тиждень тюркських мов в Інституті філології.

6 листопада – у 74-ту річницю вигнання з Києва нацистських окупантів адміністрація, викладачі, співробітники і студенти КНУ вшанували пам’ять загиблих у боях Другої світової війни.

3 листопада – міжнародна науково-практична конференція «Проблеми законодавчого регулювання порядку розробки та прийняття нормативно-правових актів» у КНУ. Участь у відкритті конференції взяв ректор Леонід Губерський.

1 листопада – презентація проекту «Кобзар у степах Казахстану» в ІМВ. У події взяли участь Посол Казахстану в Україні Самат Ордабаєв, ректор КНУ Леонід Губерський, режисер відеостудії імені Івана Миколайчука Євген Козак, президент НаПНУ Василь Кремень.

31 жовтня – правове врегулювання відносин у сфері моди обговорили в КНУ юристи-практики у галузі інтелектуального права.

31 жовтня – «Halloween. Фестиваль традицій» у виконанні студентів історичного факультету.

30 жовтня – презентація в КНУ безкоштовного онлайн-курсу «Критичне мислення для освітян», створеного на платформі Prometheus.

28 жовтня-4 листопада – ХІ Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Івана Ляшка на базі КНУ.

24-29 жовтня – делегація КНУ взяла участь у роботі Урочистої щорічної конференції Інститутів Конфуція Цзіліньського університету, а також у засіданні Ради правління Інституту Конфуція 2017 року в Чанчуні (КНР).

24-27 жовтня – Тиждень ООН в ІМВ: Всеукраїнське моделювання ООН, UN Talks та моделювання переговорів із мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі за участі українських і французьких студентів.