КНУ – Спеціальність «математика» механіко-математичного факультету Університету першою та єдиною серед спеціальностей як нашого вишу, так і всіх університетів України увійшла до одного з трьох найпрестижніших рейтингів кращих університетів світу QS World University Rankings by Subject 2016, посівши 301 – 400 місце.

КНУ увійшов до ТОП-100 вишів за співвідношенням кількості викладачів і студентів, опублікованого агентством Times Higher Education.

24-25 березня – ІІ Міжнародна конференція «Тактична медицина в Україні: запровадження тренувальних і навчальних програм у силових та правоохоронних структурах і їхніх вищих навчальних закладах» проведена на базі Університету за ініціативою ГО «Захист патріотів» та участю Національної академії і Військово-медичного управління Служби безпеки України.

23 березня – Фестиваль індійської культури в Інституті міжнародних відносин.

21 березня  – Всесвітній день поезії у стінах аудиторії «Ретро» Інституту філології. Поезія звучала 24 мовами.

21 березня – Проект Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «20 Найкращих» презентували в Інституті міжнародних відносин.

19 березня – Благодійний ярмарок смаколиків, хенд-мейду та книжок на економічному факультеті. Усі зібрані кошти передали Координаційній раді Університету на купівлю приладу нічного бачення для бійця АТО Дзися Євгена, випускника ВІКНУ.

18 березня – з нагоди 98-ї річниці перепоховання учасників бою під Крутами за ініціативою історичного факультету на Лук’янівському військовому цвинтарі пройшло віче скорботи з покладанням квітів до пам’ятника героям – В. Шульгину і В. Наумовичу. До участі в заході долучилися проректор з науково-педагогічної роботи В. Шамрай, декан історичного факультету І. Патриляк та члени київських клубів військової реконструкції, одягнуті в однострої вояків Армії УНР.

18 березня – Вручення премії імені Ірини Калинець у КНУ. Лауреатом у номінації «За громадську позицію та мужність» став Ковалів Юрій Іванович, український поет, критик, літературознавець, педагог, доктор філологічних наук, професор, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки письменників України, автор близько 200 публікацій, професор кафедри новітньої літератури Інституту філології КНУ.

17 березня – Лекція відомого українського художника та ілюстратора Андрія Єрмоленка на тему: «Тарас Шевченко: академічний та неакадемічний». Захід проводився в рамках Шевченківських днів Університету.

17 березня – Круглий стіл з нагоди 170-річчя заснування Кирило-Мефодіївського братства за участю поета Івана Драча, політолога Олеся Донія, викладачів і студентів Університету проведено в Інституті філології.

17 березня – Міжнародна наукова конференція «Україна і США: досвід та перспективи співпраці (присвячена пам’яті професора Б. М. Гончара)» на базі кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Університету. Учасниками стали провідні українські американісти: науковці, аспіранти, представники дипломатичних відомств, вищих навчальних закладів та наукових установ.

17 березня – Міжнародна наукова конференція «Сила віри супроти насилля влади: греко-католики Центрально-Східної Європи в умовах переслідувань тоталітарних режимів після Другої світової війни» у КНУ.

17 березня – Університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» у рейтинговому конкурсі Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016», що проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва.