13 грудня – ректор Леонід Губерський зустрівся з координатором програми Турецького агентства зі співробітництва та координації («ТІКА») при Кабінеті Міністрів Турецької Республіки Хаджи Байрамом Болатом та його заступницею Бабайігіт Шеймою-Февзіс.

11 грудня – студенти КНУ стали учасниками публічної панельної дискусії «Безпека для України» з провідними світовими експертами галузі: міністром оборони США (2015-2017) Ештоном Картером, Верховним головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (1997-2000) Веслі Кларком та Головою правління Інституту вивчення війни (США) Джеком Кіном.

8 грудня – урочисте відкриття другого класу Авторизованої мережевої та інформаційної академії Huawei в КНУ.

8 грудня – команда студентів факультету психології КНУ виборола перемогу у Міжнародній студентській олімпіаді з психології «ПсіОлімп-2017», що проходила в Мінську (Білорусь).

6 грудня – публічна лекція голови Офісу Ради Європи в Україні Мортена Енберга в Червоному корпусі КНУ. Захід завершився жвавою дискусією за участю викладачів, аспірантів і студентів. Ректор Університету Леонід Губерський і декан юридичного факультету Іван Гриценко обговорили з поважним гостем перспективи подальшого плідного співробітництва.

6 грудня – святковий концерт з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у Мистецькому салоні КНУ.

5-6 грудня – змагання з важкої атлeтики в Навчально-спортивному комплeксі унівeрситeту завeршили спортивні події пeршого сeмeстру 2017/2018 навчального року.