Згідно з даними рейтингу університетів за показниками Scopus 2018 року, КНУ має найвищий індекс Гірша серед університетів України – 84.

IMG_9822 19 квітня – КНУ отримав Гран-прі у номінації «Підготовка випускників загальноосвітніх закладів до навчання у закладі вищої освіти» на ХХХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2018», що пройшла в Українському домі.

18 квітня – оприлюднено склад Науково-консультативної ради при Верховному Суді України. До неї увійшли 33 викладачі та науковці нашого Університету.

14 квітня – загальноуніверситетський День відкритих дверей КНУ Expo 2018.

12 квітня – КНУ отримав премію «Web of Science Award 2018» у номінації «Найбільш продуктивна українська організація за кількістю наукових праць, опублікованих у 2008–2017 роках».

10 квітня – ректор Леонід Губерський прийняв делегацію на чолі з послом Грузії в Україні Гелом Думбадзе. У зустрічі взяли участь проректор Петро Бех та декан історичного факультету Іван Патриляк. Обговорювали спільні плани щодо святкування 100-річчя встановлення дипломатичних відносин Грузії з Україною.

10 березня – ректор Леонід Губерський зустрівся з представниками Центральної Вищої Школи Ліона (Ecole Centrale de Lyon (Франція)).

5 квітня – презентація звіту делегації American Foreing Policy Council (Американської Ради з питань зовнішньої політики) та зустріч її учасників зі студентами юридичного та історичного факультетів у Головному корпусі КНУ.
3-4 квітня – заняття з пожежної безпеки для студентів, викладачів і співробітників в Інституті журналістики та на механіко-математичному факультеті.

30 березня – ректор Леонід Губерський та Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред підписали Угоду про стипендіальну підтримку двох українських студентів.

30 березня – науково-практична конференція «Реформа виконавчого провадження: сьогодення та перспективи» у КНУ за участі голови Верховного Суду України Валентини Данішевської. Наш Університет виступив співорганізатором заходу.

30 березня – свято з нагоди 85-ої річниці географічного факультету КНУ.

29 березня – ректор Леонід Губерський зустрівся з ректором університету імені Акакія Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія) Георгієм Гавтадзе. Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Київським та Кутаїським університетами.

28 березня – старший науковий співробітник хімічного факультету КНУ Павло Михайлюк нагороджений премією Президента України для молодих вчених 2017 року.

27-29 березня – інтенсивний курс Університету юних правознавців на юридичному факультеті для школярів різних міст України.

26 березня – міжнародний день Навруз відсвяткували в Інституті філології.

25 березня – Весняний лекторій для абітурієнтів стартував на Підготовчому відділенні для громадян України.

22 березня – зустріч ректора Леоніда Губерського з ректором Краківського педагогічного університету імені Комісії Народної освіти в Кракові Казимиром Карольчаком.