КНУ – єдиний український заклад вищої освіти, що увійшов до рейтингу «Best Global Universities Rankings».

КНУ покращив свої показники на 4 позиції порівняно з минулорічними в регіональному рейтингу «QS University Rankings: EECA 2019».

Орденом святих Кирила і Мефодія «За заслуги з відродження духовності в Україні» нагородив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет професора Інституту філології Анатолія Мойсієнка.

16 листопада – міжнародна наукова конференція «Україна–Польща: за нашу і вашу свободу!», приурочена до сторіччя відновлення незалежності двох народів, на історичному факультеті.

15-17 листопада – міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018» у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за участі КНУ.

15 листопада – кінопоказ фільму «Невидимий батальйон», присвяченого історіям українських солдаток, і зустріч з його режисеркою Світланою Ліщинською на історичному факультеті.

14 листопада – проректор Петро Бех зустрівся з освітньою делегацією китайського адміністративного регіону Хубей.

13 листопада – міжнародний форум «Зміни перспектив медіаосвіти та політичного діалогу» в Інституті журналістики за участі представників Німеччини, Вірменії, Грузії та України.

12 листопада – ректор Леонід Губерський зустрівся з Послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем. Обговорювали питання подальшої співпраці та візит Федерального канцлера Ангели Меркель до КНУ. Пан Ернст Райхель подякував всім причетним за організацію візиту.

9 листопада – ректор Леонід Губерський та голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець підписали Меморандум про співпрацю в галузі медичного права.
8 листопада – традиційна Міжнародна наукова конференція «Мова як світ світів» напередодні Дня української писемності та мови в Інституті філології.

7 листопада – Президент Фундації польських ректорів Єжи Возніцький зустрівся з ректором Леонідом Губерським. На зустрічі представники українсько-польської координаційної групи обговорили шляхи реалізації двосторонніх угод.

6 листопада – ректор Леонід Губерський і 25 студентів КНУ взяли участь у зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, під час якої ухвалено рішення про заснування Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Зустріч відбувалася у Національній науковій бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

5 листопада – напередодні 75-ї річниці звільнення Києва під час Другої світової війни Вчена рада Університету й Рада ветеранів КНУ вшанували пам’ять визволителів хвилиною мовчання й урочистим покладанням квітів до Пам’ятного знаку викладачам і студентам Університету, загиблим у боях Другої світової війни.

1 листопада – Федереальний канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрілася зі студентами КНУ.

30 жовтня – IV міжнародні «Танчерівські читання» на філософському факультеті за участю Апостольського Нунція в Україні, архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.

25 жовтня – ректор Леонід Губерський та заступник міністра науки і освіти Республіки Хорватія Івана Франич підписали Угоду про створення Хорватського центру в КНУ.

25 жовтня – віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович презентував збірку «Слово про свободу та відповідальність» і поспілкувався зі студентами КНУ.

24 жовтня – урочистості з нагоди 100-річчя заснування україністики в Університеті: наукова конференція, круглий стіл та лекція Ярослави Мельник – цьогорічної лауреатки премії імені Івана Франка.

23 жовтня – ректор Леонід Губерський та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний підписали Меморандум про співпрацю між КНУ та Ощадбанком України.