6 квітня – Презентація програм академічних обмінів імені Фулбрайта у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича для охочих дізнатися про можливості навчання в університетах США.

6 квітня – Нобелівський лауреат Світлана Алексієвич прочитала лекцію в КНУ.

5 квітня – Міжнародна конференція «Мальтійський Орден і Україна: історія, сьогодення, перспективи».

4 – 6 квітня – Проведення Весняної Академії НАТО-2016 у КНУ.

1 квітня – Студенти-шахісти Університету вибороли Кубок переможців Києва.

31 березня – Команда ВІКНУ здобула 2 місце у чемпіонаті ЗСУ з рукопашного бою. Переможці представлятимуть вітчизняне оборонне відомство на Кубку Президента України з рукопашного бою.

31 березня – Голова Служби безпеки України Василь Грицак зустрівся зі студентами і керівництвом Університету. Перед початком зустрічі Василь Грицак разом із ректором Леонідом Губерським оглянули фотовиставку «Історія війни за незалежність України. Донбас».

30 березня – Відкрита лекція відомого економіста Павла Шеремети в ІМВ на тему: «Актуальні проблеми економіки України та їх вирішення». Послухати колишнього міністра прийшло чимало студентів із різних факультетів.

30 березня – Конференція трудового колективу Університету схвалила «Звіт ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка про роботу з січня 2015 р. по лютий 2016 р.».

30 березня – Проректор з науково-педагогічної роботи Петро Бех прийняв делегацію Університету м. Ле-Ман (Франція) на чолі з віце-президентом університету пані Еліан Ельмале в рамках підписаної у червні минулого року Угоди про співпрацю. Обговорено успіхи програми подвійного дипломування хімічних факультетів університетів.

29 березня – Підписання Протоколу про наміри щодо реалізації спільних інноваційних проектів ректором КНУ Леонідом Губерським, мером Києва Віталієм Кличком та головою Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва Олександром Осадчим.

29 березня – Проведення семінарів від компанії Elsevier – одного з чотирьох найбільших світових видавництв наукової літератури – для вдосконалення рівня інформаційної грамотності та підвищення публікаційної активності наукової спільноти Університету.

25 – 27 березня – Перша в Україні конференція «Модель Європейського Союзу», яка відтворює роботу законодавчих і виконавчих органів Євросоюзу, проведена на базі юридичного факультету.

26 березня – Майстер-клас із каліграфії в Інституті філології за підтримки посольства Японії в Україні та видавництва «Самміт-книга». Рансецу Озава, одна із кращих майстрів-каліграфістів у світі, допомагала «відчути хвилююче почуття написання ієрогліфів».

25 березня – Презентація двомовної монографії про Тараса Шевченка в Інституті філології.

25 березня – Студентка факультету психології Ганна Рик посіла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія», що проходив в Одесі.

23 – 25 березня – Фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»: представники 35 вишів України захистили 41 дослідницький проект.

23 – 25 березня – Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє» за участі студентів 12 університетів України.