22 січня – Урочиста Академія з нагоди 100-річчя проголошення Злуки УНР і ЗУНР за участі українських науковців-істориків та студентів.

17 січня – перше засідання Приймальної комісії у 2019 році під керівництвом її Голови ректора Леоніда Губерського

16 січня – Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. Скопенка на хімічному факультеті.

14 січня – на розширеному засіданні Вченої Ради КНУ підбили підсумки науково-дослідницької роботи за 2018 рік.

20 грудня – візит представницької делегації Університету Китайської академії суспільних наук м. Пекіна (UCASS) на чолі з Президентом UCASS паном Ваном Вейгуаном. Делегацію прийняв ректор КНУ Леонід Губерський. На зустрічі йшлося про підготовку угоди про співробітництво.

19 грудня – святковий концерт до Дня святого Миколая за участі талановитих співробітників і студентів КНУ у Мистецькому салоні.

19 грудня – зустріч ректора Леоніда Губерського з депутатами Європарламенту та народними депутатами України з метою обговорення ініціативи створення при КНУ Європейського інституту.

18-21 грудня – традиційні святкові новорічні ранки для дітей співробітників, студентів, аспірантів і докторантів КНУ у Головному навчальному корпусі та клубі «Планета».

14 грудня – міжнародна конференція «Права людини», присвячена 70-й річниці підписання Загальної декларації прав людини, організована Посольством Франції в Україні спільно з Центром романського права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. На відкритті заходу виступили проректор Петро Бех і Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.