КНУ продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ЗВО у Предметному рейтингу QS (QS World University Ranking by subject).
Цьогоріч Університет представлено у 4 з 48 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу: в освітніх галузях «Сучасні мови», «Фізика й Астрономія», «Природничі науки» та «Хімія».

25 березня – Президія НАН України постановила присудити премію за найкращу наукову роботу на тему «Особливості особистісних рис учасників шкільного булінгу в підлітковому віці» студентці факультету психології КНУ Анні Столяр.

22 березня – церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю «Читач року-2018» у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича.

22-23 березня – КНУ вдруге взяв участь у міжнародній освітній виставці «Вища освіта – 2019», що проходила у Львові.

22 березня – лекція Нобелівського лауреата з фізики 2015 року Кадзіта Такаакі «Neutrino oscillations and small neutrino mass» у КНУ.

19 березня – мистецька містерія «Мадонна перехресть» на честь дня народження Ліни Костенко в Мистецькому салоні за участі знаних митців України.

17-22 березня – Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії у КНУ.

15 березня – ректор Леонід Губерський та омбудсмен Людмила Денісова підписали Меморандум про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

14 березня – круглий стіл «Державна служба у системі забезпечення національної безпеки України» на філософському факультеті КНУ за участі Національного агентства України з питань державної служби України.
13 березня – студентський благодійний книжковий ярмарок у Головному корпусі.

9 березня – урочиста хода до пам’ятника Тарасу Шевченку й покладання квітів від університетської громади з нагоди 205-ї річниці від дня народження великого Кобзаря.

5 – 31 березня – унікальна виставка художніх робіт «Колесо історії Тараса Франка» сина Івана Франка у Головному корпусі КНУ. На відкриття експозиції завітав онук великого Каменяра Роланд Франко.

5 березня – старт проекту термомодернізації корпусів механіко-математичного факультету й факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

1 березня – відкриття виставки художніх робіт сучасного цифрового мистецтва авторства Надії Форкош у ННЦ «Інститут біології та медицини».

28 лютого – в Інституті філології презентація освітніх можливостей для тюркологів щодо стажування, проходження практики й навчання на базі турецьких навчальних закладів, що є міжнародними партнерами КНУ.

27 лютого – загальноуніверситетський науково-методичний семінар для координаторів академічної мобільності.

27 лютого – презентація збірника творів сучасних україномовних письменників Криму «Гроно» в Інституті філології.

26 лютого – літературно-музичний вечір, присвячений Лесю Курбасу, у Мистецькому салоні.

26 лютого – творча зустріч учасників українського рок-гурту «Друга ріка» зі студентами КНУ в Актовій залі головного корпусу.

22 – 23 лютого – міжвузівська практична конференція з моделювання робочих процесів Організації Об’єднаних Націй. Співорганізаторами події стали представники історичного факультету та Студпарламент Університету.