Указом
Президента України

орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено проректора КНУ Олександра Рожка
почесне звання «Заслужений юрист України» присвоєно професорові кафедри земельного та аграрного права Анатолієві Мірошниченку
1 червня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася грандіозна освітня подія –Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO-2019. Докладніше – у наступному номері газети.

20 травня – проректор Петро Бех зустрівся з делегацією Університету прикладних наук м. Шмалькальден (Німеччина).

13–17 травня – друга конференція проекту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» у Головному корпусі КНУ за участі представників 20 університетів та неурядових організацій 7 країн Європи та України.

10–14 травня – офіційний візит делегації КНУ на чолі з ректором Леонідом Губерським до Китайської Народної Республіки.

8 травня – у День пам’яті та примирення представники університетської громадськості поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам, загиблим у боях Другої світової.

24 квітня – зустріч проректора Петра Беха з Координатором з питань освіти у країнах Східної Європи та СНД Генерального Консульства Греції в Маріуполі пані Уранії Кості та Радником Посольства Греції в Україні паном Александросом Будурісом. Сторони обговорили питання вивчення грецької мови та культури в КНУ.

18 квітня – Дванадцяті фольклористичні читання пам’яті Лідії Дунаєвської – міжнародна конференція «Фольклор – стратегічний ресурс нації» в ІФ. З вітальними промовами до учасників виступили міністр культури України Євген Нищук, проректор Петро Бех.

17–19 квітня – Всеукраїнська студентська олімпіада «Економіка підприємства» на економічному факультеті.

16 квітня – на Конференції студентів університету делегати заслухали й обговорили звіти голови Студпарламенту КНУ й органів студентського самоврядування.