12 червня – зустріч студентів філософського факультету, які успішно пройшли навчання з курсу «Демократія: від теорії до практики», з головою Виборчої Комісії Сполученого Королівства Великої Британії Джоном Холмсом.

11 червня – студенти, викладачі й співробітники історичного факультету відвідали презентацію видання «Україна – Китай» і поспілкувалися з Олексієм Ковалем, членом правління Української асоціації китаєзнавців.

10–11 червня – ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках програми Еразмус+ відвідали співробітники лабораторії кафедри наук про життя і здоров’я медичного факультету Університету Нікосії (Кіпр).

7 червня – в українському парламенті вручено премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік. Серед нагороджених – співробітники хімічного факультету КНУ Вікторія Москвіна та Демид Мілохов.

7 червня – до Дня героїв України в Інституті філології відкрито виставку військових фотографій «Спогади про героїв» авторства учасника АТО, кіборга Руслана Боровика.

4 червня – Посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі зустрівся з ректором Леонідом Губерським. Обговорювалися питання співробітництва КНУ з індійськими університетами.

4 червня – форум з фінансової грамотності «Реальне життя» за підтримки ГО «Світ фінансів» і корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» відбувся у Головному корпусі.

30 травня – урочиста церемонія нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у Головному корпусі КНУ.

30 травня – Голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний поділився секретами успіху у справі державної компанії України проти РФ щодо збитків, отриманих внаслідок окупації Криму, зі студентами юридичного факультету під час відкритої лекції.

28 травня – проректор Володимир Бугров прийняв делегацію Цзинянського університету (КНР), представники якої виявили зацікавленість у співпраці з факультетом психології та хімічним факультетом КНУ.

27 травня – проректор Віктор Мартинюк прийняв делегацію м. Вейхай (КНР) на чолі з віце-мером міста паном Чжан Веєм.

25 травня – традиційний фестиваль «Журналістська весна» 52-й раз зібрав випускників, викладачів і студентів Інституту журналістики.

24 травня – день молоді та спорту Турецької Республіки відзначили святковим концертом студенти та викладачі кафедри тюркології Інституту філології КНУ.

23–24 травня – ІХ Національний Конвент Українського відділення Міжнародної Асоціації студентів політичної науки на базі кафедри політології філософського факультету.

22–24 травня – науковців чотирьох країн об’єднала міжнародна науково-практична конференція «Інтродукція та збереження рослинного різноманіття у ботанічних садах Східної Європи», присвячена 180-річчю Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна.

21–24 травня – Міжнародний Форум EFBM’2019 «Економіка. Фінанси. Бізнес. Управління. Глобальні економічні виклики та можливості у цифрову епоху» на економічному факультеті.

16–23 травня – тиждень португальської мови на історичному факультеті: лекції, майстер-класи, зустріч студентів і викладачів із послами Бразилії в Україні та Іспанії в Україні.