КНУ вдруге увійшов до Рейтингу QS з працевлаштування випускників і поки залишається єдиним серед українських ЗВО, представлених у рейтингу (Graduate Employability Rankings 2020)

17 вересня – проректор Петро Бех зустрівся з делегацією Анхойського Східно-китайського науково-дослідного інституту «Фотоелектроніка» (КНР).

17–21 вересня – адаптаційний тиждень для студентів-іноземців, що навчатимуться за програмою обміну впродовж осіннього семестру 2019/2020 навчального року.

16 вересня – ректор Леонід Губерський зустрівся з членами делегації Наньянського технологічного університету – провідного дослідницького закладу вищої освіти Сінгапуру.

16 вересня – зустріч кураторів перших курсів з колективом новоствореної Психологічної служби Університету.

13 вересня – ректор Леонід Губерський провів зустріч із Надзвичайним і повноважним послом Республіки Корея в Україні паном Квон Кічханом.

6 вересня – загальноуніверситетський музичний фестиваль «Check in KNU» від Студпарламенту для першокурсників у Студмістечку.

3 вересня – за сприяння IT-компанії Генезис на економічному факультеті відкрили нову мультимедійну аудиторію.

2 вересня – презентація збірки творів в українському перекладі «В’єтнамська література для домашнього читання» в Інституті філології за участі посла В’єтнаму в Україні та Молдові Нгуєн Ань Туан і проректора Петра Беха.

29 серпня–7 вересня – урочистості з нагоди посвят першокурсників у студенти в інститутах та на факультетах КНУ.

27–28 серпня – тренінги для 200 студкураторів першокурсників у конференц-залі бібліотеки ім. М. Максимовича

27 серпня – відкриття першої китайсько-української літньої школи «Діалог молоді вздовж «Одного поясу, одного шляху» на історичному факультеті.