КНУ – єдиний серед українських закладів вищої освіти одночасно потрапив до двох нових предметних рейтингів університетів за версією журналу Times Higher Education (THE). зокрема, КНУ зайняв відповідні позиції в галузі «Природничі науки» та в галузі «Фізичні науки».

КНУ покращив свої позиції у світовому рейтингу Best Global Universities Rankings 2020 від рейтингового агентства U.S. News and World Report. Цьогоріч наш Університет піднявся на три позиції і посідає 1020 місце серед 1500 університетів з 81 країни світу.

25 листопада – проректор Петро Бех отримав високу нагороду Французької республіки – звання офіцера Ордену Академічних пальм, що присуджується за заслуги в освіті та науці. Нагороду вручив Посол Республіки Франція в Україні пан Етьєн де Понсен в резиденції Посла Франції в Україні.

22 листопада – у холі Головного навчального корпусу – акція «Запали свічку пам’яті» до Дня пам’яті жертв голодоморів.

21 листопада – в ІМВ у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин» відкрили Центр досконалості Жана Моне за участі віцепрем’єра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби.

15-16 листопада – КНУ взяв участь у тридцять четвертій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2019». Під час урочистої церемонії відкриття КНУ нагороджено Гран-прі у номінації «Інтеграція вітчизняної науки у міжнародний простір» та присвоєно Почесне звання «Лідер вищої освіти України».

15 листопада – зустріч ректора Леоніда Губерського з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном у Головному корпусі.

12-15 листопада – Восьмий з’їзд Українського біофізичного товариства на базі Інституту післядипломної освіти. Із вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор Віктор Мартинюк.

6 листопада – урочистості з нагоди 90-річчя Дмитра Павличка в Інституті філології.
5 листопада – ювілейна XXV міжнародна конференція «Мова. Суспільство. Журналістика» в Інституті журналістики.

30 жовтня – ректор Леонід Губерський прийняв Посла Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнеса Гроенвальда. У зустрічі взяли участь Перший секретар Посольства ПАР в Україні пані Номонді Мджолі, проректор КНУ Петро Бех, радник з питань економіки та туризму Олександр Охріменко, начальник відділу міжнародного співробітництва КНУ Андрій Кравченко.

28 жовтня – зустріч ректора Леоніда Губерського з Послом Литовської Республіки Марісом Януконісом. Посла супроводжувала аташе з питань культури Іна Кнюрєнє. У розмові взяли участь проректор КНУ Петро Бех, начальник відділу міжнародного співробітництва Андрій Кравченко.

25 жовтня – Перший Всеукраїнський з’їзд вчителів географії на базі КНУ. На відкритті з’їзду виступив ректор КНУ Леонід Губерський.

24 жовтня – міжнародна наукова конференція «Конфліктизація культурно-історичного простору українства як об’єкт українознавчих досліджень», організована Центром українознавства філософського факультету КНУ, Національною асоціацією адвокатів України та Центром досліджень адвокатури і права.

22-24 жовтня – КНУ взяв участь у XI міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» і отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті України».

22 жовтня – відкриття ІІІ міжнародної спільної конференції Інститутів Конфуція у залі засідань Вченої університету за участі ректора Леоніда Губерського і проректора Петра Беха.