Указом
Президента України

орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено професора юридичного факультету Олега Марцеляка,
почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно вчителеві УФМЛ Андрію Анікушину
КНУ імені Тараса Шевченка покращив свої позиції в оновленій версії світового рейтингу закладів вищої освіти від турецького рейтингового агентства URAP (University Ranking by Academic Performance).

11 грудня – робоча зустріч ректора Леоніда Губерського з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехром Мораді.

10 грудня – лекція лауреатки Міжнародної премії імені Івана Франка 2019 року, професорки Міланського університету Марії Грації Бартоліні про просторові метафори пізнання самих себе у творчості Григорія Сковороди.

7 – 12 грудня – делегація КНУ взяла участь у роботі міжнародної конференції «Освіта китайською мовою 2019» в м.Чанша (КНР).

5 грудня – зустріч ректора Леоніда Губерського з Послом держави Катар в Україні паном Гаді Аль-Гаджрі за участі проректора Петра Беха та начальника відділу міжнародного співробітництва Андрія Кравченка. На зустрічі йшлося про налагодження двосторонніх ділових стосунків з Університетом Катару.

4 грудня – традиційна зустріч адміністрації КНУ зі студентським активом, присвячена питанням функціонування Студмістечка.

27 листопада – дипломатичний прийом в ІМВ з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України та 75-річчя Інституту за участі представників іноземних дипломатичних місій в Україні, науковців, дипломатів і ветеранів дипломатичної служби.