КНУ – перший у рейтингу університетів України за показниками Scopus! Університет має найбільшу кількість наукових публікацій та їхніх цитувань.

Квітень – «Дні науки 2016», «Шевченківська весна 2016» і Дні відкритих дверей на факультетах та в інститутах.

21 квітня – зустріч головного редактора видання «Фокус» Яни Мойсеєнкової зі студентами Університету, освітня дискусія на тему «Кодекс честі. Як вижити журналісту в інформаційній війні».

20 – 21 квітня – «Дні кар’єри у КНУ», організовані сектором працевлаштування студентів та аспірантів КНУ.

19 квітня – Професори Інституту філології Оксана Сліпушко та Лариса Зязюн нагороджені Орденом святої великомучениці Варвари.

16 квітня – Університет отримав Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» та почесне звання «Лідер вищої освіти України» на XІX Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2016».

15 квітня – Загальні збори Спілки ректорів Вищих навчальних закладів України. Президент Спілки Леонід Губерський розповів про підсумки роботи за звітний період (з 1 грудня 2014 р. по 1 квітня 2016 р.) і про основні завдання щодо розвитку вищої школи та її інтеграції в європейський освітній простір.

15 квітня – Договір про співпрацю підписано ректорами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка.

13 квітня – Лист подяки на ім’я ректора Університету Леоніда Губерського за внесок у виховання випускника ІМВ та ВІКНУ Олександра Сосовського, «який чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України». За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм Указом Президента від 4 лютого 2016 року Олександр нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та почесним нагрудним значком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня.

12 квітня – Лист подяки від Національного антидопінгового комітету «за високий рівень підготовки магістрів хімії».

8 квітня – Договір про співпрацю підписано ректорами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Донецького національного університету. (у Вінниці).

8 квітня – Студентам КНУ прийшов лист-відповідь від Надії Савченко.

8 квітня – Міжнародна науково-практична конференція «Мова. Суспільство. Журналістика» в Інституті журналістики.

7 квітня – До 145-річчя з Дня Народження Лесі Українки Інститут філології підготував перший переклад «Лісової пісні» мовою гінді.

7 квітня – Ректор Університету Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Ізабель Дюмон, яка вперше від початку своєї каденції в Україні відвідала Університет. Обговорено стан співробітництва КНУ з 5-ма французькими університетами.

7 квітня – Заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у парку Тараса Шевченка, організовані Соціальним департаментом Студентського парламенту.

6 квітня – Ректор Університету Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея Лі Янг-Гу, який нещодавно приступив до виконання своїх дипломатичних обов’язків в Україні. Обговорено партнерські стосунки КНУ з 8 корейськими університетами і розвиток співпраці корейських науковців з ученими Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка».