27 лютого – День кар’єри Global Career Day в Інституті філології. Студенти долучилися до лекторію, інтерактивів, розіграшів призів від компаній, ознайомилися з програмами стажувань та вакансіями українських і міжнародних організацій.

25 лютого – двостороння зустріч представників закладів вищої освіти України й Франції на продовження співпраці КНУ й Анжуйського університету (м. Анже, Франція). Французький заклад вищої освіти представляв професор П’єтрік Удом, КНУ – проректор Петро Бех.

25 лютого – зустріч студентів та викладачів ННЦ «Інститут біології та медицини» з представниками Медичної лабораторії ДІЛА.

25 лютого – співробітники КНУ та представники Ради ветеранів Університету відвідали Музей «Становлення української нації» у Києві.

24 лютого – зустріч-презентація проєкту «Цифровий університет SMART KNU» для адміністрації, викладачів і студентів КНУ в україно-китайському інноваційному центрі КНУ.

19 лютого – ректор Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніцу Джамич. Участь у зустрічі взяли проректор Петро Бех, директор ІФ Григорій Семенюк.

19 лютого – презентація проєкту «Твоя держава чекає на тебе» у рамках програми стратегічного розвитку Університету. Презентацію відкрив вітальним словом до присутніх проректор з перспективного розвитку Олександр Рожко.

12 лютого – презентація електронного збірника наукових статей та матеріалів, присвяченого 70-річчю української служби «Голосу Америки», на історичному факультет.

12 лютого – III Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом» на базі КНУ. Учасників конференції привітав проректор Володимир Бугров.

10 лютого – на засіданні ректорату проректор Олександр Рожко презентував проект Цифрового університету «Смарт КНУ», що передбачає комплексну діджиталізацію функціонування закладу вищої освіти.

6 – 7 лютого – тренінг для національних тренерів «Покращення навиків мотиваційного консультування: проведення оцінки та супервізії» у Головному корпусі КНУ.

6 лютого – турнір з футзалу «Співдружність» за участі команди студентів із Азербайджану, Туркменістану та України. Учасників міжнародного турніру привітав проректор Петро Бех.

5 лютого – ректор КНУ Леонід Губерський та ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк підписали договір про співпрацю в галузі підготовки кадрів, у здійсненні спільних наукових, навчальних і дослідницьких проектів.

31 січня – 2 лютого – міжнародний конкурс розробників комп’ютерних ігор Global Game Jam KNU 2020 на базі факультету інформаційних технологій за підтримки Наукової бібліотеки М. Максимовича.