КНУ четвертий рік поспіль став лідером консолідованого рейтингу ЗВО України від ресурсу «Освіта.ua».

17 вересня – тристороння зустріч між керівництвом КНУ імені Тараса Шевченка, Міністерством закордонних справ України та послами Асоціації держав Південно-Східної Азії в Україні (Association of South East Asian Nations, ASEAN) щодо створення першого в Україні Наукового центру ASEAN на базі ІМВ.

17 вересня – лекція професора Ужгородського національного університету Романа Офіцинського для студентів-політологів та істориків «Політична діяльність Івана Франка» у рамках візиту до Центру вивчення творчої спадщини Івана Франка КНУ.

15 вересня – відкритий захід «Твоя держава чекає на тебе» у рамках однойменного проєкту в Центрі інноваційного розвитку КНУ. Мета проєкту – залучення талановитих молодих фахівців до державної служби України.

5 вересня – на засіданні Приймальної комісії КНУ зараховано вступників, рекомендованих на навчання за державним замовленням на ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» медичного спрямування.

3 вересня – ректор Леонід Губерський зустрівся з представниками китайської компанії «Хуавей Україна» Доном Айбо й Аліною Севастюк.

2 вересня – меморандум про співпрацю Інституту права КНУ та міністерства юстиції України у сфері освітньої, наукової, інформаційної діяльності підписали Міністр юстиції України Денис Малюська та в.о. директора Інституту права КНУ Олена Орлюк.

2 вересня – у рамках проєкту «Цифровий університет. Університет у смартфоні» підбито підсумки конкурсу із вибору назви мобільного додатка, розробленого для студентів ЗВО. Він називатиметься «Мій КНУ».

31 серпня – ректор Леонід Губерський зустрівся з Хайме Рамоном Фернандесом Санчесом, який донедавна працював на посаді Аташе з торгово-економічних питань Посольства Королівства Іспанія в Україні.

27 серпня – зустріч студентів із представниками Асоціації «Європейська Асоціація Програмної Інженерії» («ЄАПІ») під назвою «ІТ-бренд України» у Центрі інноваційного розвитку.

22 серпня – напередодні відзначення національних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України – перед головним корпусом Університету підняли синьо-жовтий стяг. В урочистій церемонії підняття прапора взяли участь ректор Леонід Губерський, проректори Володимир Бугров та Олександр Рожко, керівники факультетів та інститутів, працівники та студенти Університету.

20 серпня – урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка й ТОВ «Хуавей Україна» на «Поетичній галявині» університетського Ботанічного саду ім. О. В. Фоміна. У церемонії взяли участь директор ТОВ «Хуавей Україна» Ма Ці, проректори КНУ імені Тараса Шевченка Петро Бех та Олександр Рожко.