*  18 травня – День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу: створення студентами КНУ живої інсталяції у вигляді золотої тамги, урочисте підняття прапора кримськотатарського народу над будівлею Головного корпусу Університету.

*  18 травня – Указом Президента України з нагоди Дня науки професорам КНУ Валерію Григоруку, Ігорю Комарову та Валерію Скришевському присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки.

*  18 травня – перший проректор Олег Закусило прийняв делегацію Університету Ханянг (Республіка Корея) На зустрічі були присутні проректори Петро Бех та Віктор Мартинюк, декани факультетів, директори інститутів.

*  18 травня – Підписання Меморандуму про співпрацю представниками факультету інформаційних технологій та уповноваженими особами ТОВ «Лайфсел», третього за величиною оператора мобільного зв’язку в Україні.

*  17 – 20 травня – ректор Леонід Губерський у складі офіційної делегації з ректорів провідних вищих навчальних закладів і професорів України перебував у Лісабоні з робочим візитом. У ході зустрічей, які відбулися в Лісабонському університеті, Католицькому університеті Португалії, Новому університеті Лісабона йшлося про шляхи активізації та розширення співпраці між університетами, налагодження партнерських відносин між ректорами українських і португальських вищих навчальних закладів.

*  11-12 травня – Міжнародна конференція «Військове капеланство в Україні» за участі представників релігійних організацій різних конфесій України, голови комісії ВР України Ольги Богомолець відбулася на базі Університету, з вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Леонід Губерський.

*  11 травня – Центр підтримки та розвитку інноваційного підприємництва California in Ukraine за ініціативи інвестора з Каліфорнії Ігоря Шойфота відкрито на території бібліотеки імені М. Максимовича КНУ.

*  11 травня – відкриття першого на території ВНЗ України опорного пункту дільничного інспектора поліції у Студмістечку Університету (гуртожиток №13, вул. Ломоносова, 39). Інспектор – Палій Максим Володимирович, 521-33-03.

*  10 травня – зустріч учасників бойових дій у Другій світовій війні з керівництвом та громадськістю КНУ. Вшанування пам’яті викладачів і студентів Університету, які загинули у боях Другої світової, покладанням квітів до Пам’ятного знаку.

*  28 квітня – вибори голови Студпарламенту КНУ. За даними ЦВК СПУ перемогу виборола студентка 3 курсу Інституту філології Тетяна Федорчук.

* 27 квітня – ректор Університету Леонід Губерський прийняв директора відділення магістратури та аспірантури Університету «Телком» у м. Бандунг (Індонезія) пані Даде Нурджанах. Підписано Меморандум про взаєморозуміння між КНУ та Університетом «Телком». На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні пані Нінік Кун Нар’яті, радник з питань культури Посольства Норвін Арвар, проректори КНУ Петро Бех та Володимир Бугров.

*  26 квітня – університетська громада вшанувала пам’ять ліквідаторів ЧАЕС у 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи.

*  25 квітня – інформаційний захід, присвячений Дню пам’яті жертв геноциду вірмен. На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян, проректори з науково-педагогічної роботи Петро Бех та В’ячеслав Шамрай, студенти юридичного факультету.

*  19 – 22 квітня – команда студенів КНУ виборола 2-а перших, 4-и других та 7 третіх місць на Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики для студентів класичних університетів у Львові.