*  КНУ – перший серед українських ВНЗ у міжнародному рейтингу Round University Ranking, який складається за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Thomson Reuters .

*  27 травня – підписано Договір про співробітництво між Університетом та Міністерством юстиції України у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, інформаційної, експертної, видавничої та іншої діяльності в галузі правознавства.

*  27 травня – лекція Марка Фейгіна та Миколи Полозова для студентів Університету в рамках програми «Курс правничої майстерності в КНУ».

*  27 травня – відкриття VII Міжнародної наукової конференції «Фізика рідкої матерії: сучасні проблеми», на яку завітали понад 350 учасників з 28 країн.

*  27 травня – Королева Університету-2016 в Інституті міжнародних відносин.

*  25 травня – Загальні збори Ради молодих учених: виступ проректора з наукової роботи В. Мартинюка, схвалення звіту голови Ради Г. Толстанової, прийняття Положення про РМВ Університету для ефективного втілення в життя ідей молодих науковців.

*  24 травня – урочисте закриття щорічної Спартакіади Університету та відзначення найкращих спортсменів КНУ.

*  23 травня – зустріч ректора Леоніда Губерського з ректором Університету Киркларелі (Туреччина) Мустафою Айкачем. Домовилися про запровадження системи подвійного дипломування, проведення спільних круглих столів, конференцій, симпозіумів, відкриття кафедри україністики в Універитеті Киркларелі.

*  23 травня – робоча зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Петра Беха з проректором з міжнародних зв’язків університету м. Буіра (Алжир) Нурдіном Абдельбакі.

*  22 травня – у 155-річчя з дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі студенти і викладачі Університету побували у Каневі.

*  21 травня – III Всеукраїнський диктант з польської мови «Ja Piszę, Ty piszesz, My piszemy po polsku….» в Інституті філології. Одночасно писали диктант ще у 13 містах України.

*  20 травня – церемонія вручення премії Scopus Awards Ukraine у рамках святкування Дня науки в Україні. КНУ отримав премію в номінації «Найкраща наукова установа», співробітники ІВТ Університету Дмитро Говорун та Ольга Броварець – у номінації «Найкращий колектив учених, який досяг значних наукових результатів без західних колаборацій», Павло Михайлюк – у номінації «Найкращий молодий учений».

*  20 травня – урочисте відкриття Всеукраїнських наукових фольклористичних читань пам’яті професора Лідії Дунаєвської.

*  20 травня – культовий український письменник Сергій Жадан виступив перед студентами Університету.

*  20 травня – команда студентів КНУ пройшла до фіналу Міжнародного судового змагання ELSA з права Світової організації торгівлі. Фінальний Усний Раунд змагань – з 7 по 12 липня у Женеві, Швейцарія.

*  19 травня – День вишиванки в Університеті.

*  19 травня – Зустріч Міністра юстиції Павла Петренка зі студентами КНУ. Міністр запросив молодих юристів взяти участь у конкурсі на 1500 вакантних місць співробітників бюро правової допомоги по всій Україні.

*  19 травня – урочисте вручення перших спільних дипломів Університету «Мачерата» (Італія) та КНУ імені Тараса Шевченка за програмою подвійного дипломування на базі спеціальностей «Бізнес-адміністрування» (Україна) та «International Politics and Economic Relations» (Італія).