23 листопада – Президент Спілки ректорів ВНЗ України, ректор КНУ Леонід Губерський і Президент Конференції чеських ректорів професор Томаш Зіма підписали Угоду про співробітництво

23 листопада – Меморандум про взаємодію між КНУ та громадським об’єднанням «Бастіон» підписали проректор із науково-педагогічної роботи Володимир Бугров та координатор ГО МІК «Бастіон», народний депутат України Дмитро Тимчук.

21 листопада – у День Гідності та Свободи круглий стіл «Революція гідності: виклики і перспективи» зібрав усіх охочих поділитися думками й почути оцінки учасників тих подій.

17 – 19 листопада – КНУ взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2016», що пройшла в «Українському домі».

17 листопада – початок циклу науково-популярних лекцій для школярів на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

17 листопада – щорічний конкурс «Веселка країн» в ІМВ ознайомив усіх гостей та учасників із культурою та традиціями різних країн світу.

16-18 листопада – фестиваль інновацій КНУ.

16 листопада – ректор Леонід Губерський виступив на парламентських слуханнях на тему «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні».

14-15 листопада –  у Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом студенти, викладачі й співробітники КНУ змогли перевірити рівень цукру у крові методом скринінгу.

10 листопада – День правничої кар’єри в Головному корпусі КНУ, організований юридичною клінікою «Pro bono», показав студентам можливості стажування і працевлаштування. Учасниками заходу стали відомі українські та міжнародні юридичні фірми.

9 листопада – ректор  КНУ Леонід Губерський і ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов підписали  Договір про співпрацю між нашими вишами.

9 листопада – у День української писемності та мови студенти, викладачі та співробітники КНУ долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

9 листопада – відкрита лекція професора Олександра Пономарева «Українська мова в Україні і в світі» в Інституті журналістики.

8-11 листопада – тиждень Інституту філології з нагоди його 15-річчя: зустрічі з випускниками, наукові читання, ярмарки, літературні вечори, екскурсія «Ніч у корпусі».

8 листопада – Конференція трудового колективу Університету. Обговорювали доповнення до Статуту КНУ та Постанову Кабінету Міністрів України щодо раціонального використання державних коштів.

4-5 листопада – Перший Всеукраїнський форум «Дискримінація в Україні: від усвідомлення до протидії» в КНУ, організований  Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини, Офісом Ради Європи в Україні та нашим Університетом.

3 листопада – II Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів». Відкрив роботу конференції виступ ректора Леоніда Губерського.

2 листопада – делегація Глобального університету імені О. П. Джіндала  (Індія) відвідала КНУ. Меморандум про взаєморозуміння між двома університетами підписали проректор із науково-педагогічної роботи Петро Бех та доктор Сенджіва Сані.

31 жовтня – 4 листопада – щорічний тиждень тюркських мов в Інституті філології.

31 жовтня – зустріч із заслуженим лікарем і народним депутатом України  Ольгою Богомолець на тему медичного страхування в Україні.

28 жовтня – Рада ветеранів університету  з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення України від нацистських загарбників заклала  клумбу пам’яті в Ботанічному саду імені академіка О. Фоміна.

8 жовтня – Меморандум про розширення співпраці між КНУ та компанією Huawei Ukraine, відомим у світі експортером обладнання та послуг для мережевих і комунікаційних технологій, підписали  в урочистій атмосфері ректор КНУ Леонід Губерський та директор «Huawei Ukraine» Чжоу Хаодзе.

27-30 жовтня – перший в Україні соціологічний батл на факультеті соціології, на якому студенти змагалися у креативності та інноваційності.

27 жовтня – профорієнтаційний захід «Географічні професії: шлях до успіху» на географічному факультеті. У відкритті взяв участь проректор із науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

27 жовтня – лекція легендарного журналіста, автора книги «Аеропорт» Сергія Лойка «Військова журналістика. Яка вона насправді» у Червоному корпусі університету.

25-27 жовтня – КНУ нагороджено дипломом лауреата І ступеня у номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури» та дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Подяки отримали ректор КНУ Леонід Губерський за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу та   проректор із науково-педагогічної роботи Володимир Бугров за активну діяльність із упровадження інноваційних наукових і навчально-виховних проектів в освітню практику.

25-26 жовтня – міжнародна наукова конференція «Україна і сучасний світ: міжмовний та міжкультурний діалог», присвячена 15-річчю Інституту філології.

25 жовтня – Павло Шеремета, екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України, прочитав лекцію «Співвідповідальність задля спільного прориву» у Школі лідерства та підприємництва Наукового парку «Київський університет імені Тараса Шевченка».

25 жовтня – літературна зустріч із письменником, журналістом, лауреатом Шевченківської премії Мирославом Дочинцем в Інституті філології.

25 жовтня – фестиваль українського слова та мовної комунікації «Стиль-М-К-Фест» в Інституті філології.

23 жовтня – VIІ Чемпіонат КНУ з більярду «Вільна піраміда» у більярдному клубі «Променада». У командному заліку восьмий раз поспіль чемпіоном стала команда Військового інституту.