ректор звітЗвіт ректора про роботу Університету у 2020 році схвалено постановою конференції  трудового колективу КНУ. Підсумкові збори Конференції відбулися 28 січня 2021 року в режимі онлайн за наявності кворуму делегатів від усіх структурних підрозділів.

Конференцію відкрив в. о. ректора Леонід Губерський зі Звітом про роботу Університету у 2020 році (документ було завчасно розміщено на сайті Університету).
За словами Леоніда Васильовича, за 186 років своєї історії Університет випустив у світ десятки поколінь учених, дипломатів, педагогів, журналістів, політиків і громадських діячів, митців і літераторів, управлінців і виробничників, які були й залишаються гордістю України. У звітному році Шевченків університет залишається лідером вищої освіти України.
Леонід Губерський зауважив, що «попри надскладні умови, у яких довелося працювати цьогоріч, Університет не просто вистояв, а й продовжив поступальний розвиток. Підтвердженням наших успіхів є позиції університету в міжнародних рейтингах та найбільша кількість абітурієнтів в Україні, що вже вкотре обрали навчання в нашому університеті як пріоритетне для себе. Усе це – ознака правильності обраного нашим колективом курсу на забезпечення якості освіти, досліджень та інновацій».
Доповідь ректора викликала жваве обговорення серед делегатів Конференції трудового колективу. Зокрема, в обговоренні взяли участь проректори КНУ, директори інститутів, декани факультетів і професори Університету, зокрема, Олег Закусило, Олександр Рожко, Валерій Копійка, Володимир Різун, Людмила Остапченко, Анжела Ігнатюк, Іван Патриляк, Оксана Безущак, Сергій Запотоцький, Ігор Фрицький, Сергій Різник.
Усі вони схвально оцінили здобутки колективу Університету протягом 2020 року й побажали колегам подальших звершень у науковій та навчально-методичній діяльності.