govorunПрекрасним новорічним подарунком для нашого Університету та його науковців стало отримання відзнаки «Найпродуктивніший університет за кількістю публікацій» на церемонії «Лідер науки України: Web of Science Award 2016», організованій компанією Clarivate Analytics formerly IP&Science Thomson Reuters спільно з МОН України та НАН України. На церемонії відзначили науковців, наукові установи, освітні заклади, журнали, що внесли значний вклад у розвиток української науки. Лауреатів відбирали  за допомогою показників Web of Science.
Як зазначив під час церемонії заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, за роки незалежності українські науковці опублікували у проіндексованих виданнях понад 138 тис. документів з яких 274 стали високоцитованими роботами.
– Університет вдячний за високе визнання його наукових досягнень компанією Thomson Reuters, – зауважив ректор Університету Леонід Губерський.  – це, безперечно, стимулює наших науковців до активізації досліджень і широкої взаємодії у своїх наукових пошуках зі світовою науковою спільнотою.
Відзнаку у номінації «Вчений України. За надзвичайні досягнення», яку присуджують за кількістю високоцитованих статей, отримала наймолодша в Україні докторка наук Ольга Броварець (Інститут високих технологій КНУ). До переліку найцитованіших потрапили 7 її публікацій, створених у співавторстві з науковим керівником, членом-кореспондентом НАНУ Дмитром Говоруном, який також був відзначений премією.