У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» Міністерство освіти і науки України разом із Національною академією наук України провели інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України» за участю представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, наукових установ, неурядових організацій.
У роботі форуму взяли участь представники нашого університету.
Під час загальної дискусії «Перспективи науково-технологічного забезпечення оборонно-промислового комплексу України» міністр освіти і науки України Сергій Квіт підкреслив важливість проведення форуму та зазначив, що неоголошена війна проти нашої країни потребує проведення таких заходів, що об’єднують усіх розробників, замовників, виробників оборонних технологій разом. За словами міністра освіти і науки, важливим кроком у сфері національної безпеки та оборони має стати цільове фінансування програм та наукових проектів для створення й впровадження сучасних технологій.
Сергій Квіт також запевнив учасників заходу, що за результатами обговорення питань заходу Міністерство освіти і науки ініціює розроблення та ухвалення в найкоротші терміни необхідних нормативно-правових актів. «Вже зараз пропоную створити спільним наказом МОН, НАН України та Укроборонпрому міжвідомчу робочу групу для дієвої координації наших зусиль».
У загальній дискусії з коротким повідомленням «Досвід Київського національного університету імені Тараса Шевченка в оформленні та представленні пропозицій у Європейській мережі підприємств» виступив старший науковий співробітник КНУ Олександр Бедюх.
У рамках Форуму робота тривала в трьох секціях, де з доповідями виступили співробітники Київського університету.
На виставці наш університет представив низку своїх нових розробок.

За результатами роботи форуму Київський національний університет імені Тараса Шевченка був нагороджений Дипломом «За активну участь в інформаційно-комунікативному заході «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України» .
Університет виступив з пропозицією проведення благодійної акції для військових, які перебувають у військових госпіталях – передачі безкоштовно пектин-вітамінних препаратів для проведення пектинопрофілактики серед інших процедур у період лікування та одужання.