DSC_47477777Третій Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУExpo, який відбувся 1 червня 2019 року в головному навчальному корпусі, був насичений цікавими й довгоочікуваними подіями

Слоган червневого KНУExpo-2019 – «КНУ – твій перший пріоритет!» – акцентував на важливості освітньої місії Університету зі 185-річною історією. Гостями й активними учасниками заходу стали старшокласники Києва та Київської області, а також школярі з інших регіонів України.
Офіційне відкриття заходу розпочав вітальною промовою до гостей Університету ректор Леонід Губерський:
– Щиро вітаю майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків у КНУ імені Тараса Шевченка! Колектив Університету сумлінно готувався до сьогоднішньої, знакової для всіх нас, зустрічі. Вступ до КНУ, найкращого українського закладу вищої освіти, залежить щонайперше від кожного з вас, від вашого прагнення стати успішним абітурієнтом і результатів вашого ЗНО. Адміністрація та викладачі Університету докладатимуть усіх зусиль, щоб ваше навчання стало часом успішного набуття потрібних знань і навичок, а також простором для реалізації ваших здібностей.
Однією з найважливіших інформаційних подій дня стала публічна лекція проректора Володимира Бугрова про особливості вступної кампанії-2019. Проректор нагадав про основні етапи підготовки й участі абітурієнтів у змаганні за право навчатися в найкращих і найпрестижніших навчальних закладах України. Важливі уточнення щодо організаційних процесів і процедур під час проведення вступної кампанії зробив відповідальний секретар Приймальної комісії КНУ Андрій Креневич. Кожен із учасників лекції мав можливість поставити доповідачам непрості запитання й отримати на них вичерпні фахові відповіді.
Упродовж дня гості KНУExpo відвідали численні фахові презентації та представлення професійних можливостей і досягнень навчальних підрозділів Університету; поспілкувалися з представниками студентського парламенту КНУ, відділу академічної мобільності, сектору працевлаштування студентів та аспірантів, підготовчого відділення та Наукової бібліотеки імені М. Максимовича; взяли участь у вікторинах, конкурсах і майстер-класах від студентів та викладачів.
Окрім того, учасники заходу могли побувати на цікавих екскурсіях та побачити експозиції музею історії Університету й зоологічного музею; завітати до лабораторії криміналістики (юридичний факультет); ознайомитися з роботою аудиторій синхронного перекладу, мовних центрів, побувати в ретроаудиторії й музеї-кімнаті імені Олеся Гончара (Інститут філології); пройти основні віхи розвитку хімічної науки в Університеті й побувати в лабораторіях для проведення практичних занять (хімічний факультет).
Відвідувачі вже вкотре відзначили високий рівень організації Загальноуніверситетського дня відкритих дверей, були задоволені вичерпними фаховими консультаціями від співробітників КНУ. Щирий подив і захват присутніх викликала неймовірна кількість експериментів, дослідів і презентацій, представлених співробітниками природничих факультетів. Організатори й гості третього KНУExpo переконані, що цей захід надовго запам’ятається кожному з його учасників.
Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo
задумувався як масштабна освітня виставка, адже до складу ЗВО
входять 14 факультетів, 9 навчальних інститутів, 2 коледжі,
ліцей та підготовче відділення. Уперше в історії КНУ представники всіх факультетів та інститутів зібралися під одним дахом 14 квітня 2018 року. Зацікавленість гостей заходу була такою високою, що
адміністрація Університету прийняла рішення перетворити
фестиваль для абітурієнтів на щорічну подію.