рубльов дітиБогдан РУБЛЬОВ,
факультет комп’ютерних наук
та кібернетики

Наприкінці грудня вже традиційно в один із вихідних днів аудиторії факультету комп’ютерних наук та кібернетики і механіко-математичного факультету КНУ заполонили зовсім юні математики міста Києва – учасники VІІ Київської міської олімпіади для учнів 4–6 класів, яка завжди проходить під егідою нашого Університету. Окрім киян, на змагання прибули декілька школярів із Київської області, Миколаєва, Вінниці та Херсона. Завдяки активному олімпіадному життю й небайдужості наших студентів (проведення літніх шкіл, олімпіад, турнірів для школярів різного віку) місто Київ і, зокрема, КНУ імені Тараса Шевченка давно стали центром зустрічі найкращих юних математиків України.
Для участі у Київській олімпіаді з’їхалися 635 учнів 4-6 класів. Слід відзначити дуже кваліфіковану та оперативну роботу студентського журі олімпіади: вже до 18-ї години усі роботи були перевірені, а результати оприлюднені. Після апеляції підведено остаточні підсумки. Тепер на переможців чекають дипломи та призи.
Нагадаємо, що 10 лютого 2019 року пройде VІІ олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка для учнів 4–6 класів. Це будуть змагання у дуже цікавому для молоді усному форматі, коли можна взагалі не оформляти розв’язання задач, а просто розповідати їх перед журі. Такого досвіду безпосереднього спілкування і захисту свого рішення у більшості школярів майже не було.
А у травні 2019 року наш Університет прийматиме учасників ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5–7 класів.