футна футбольному полі

 

На стадіоні КНУ імені Тараса Шевченка пройшов перший турнір з футболу «КНУ_єднає», в якому взяли участь команди НУХТу, КНЕУ, НУБіП України, НТУУ «КПІ», КНУКіМу, ВІКНУ і збірна нашого університету.
Переможця турніру визначали у фіналі команди КНУ і НУБіП України. Підтримати свої команди прийшли не лише студенти, а й ректори університетів – Леонід Губерський і Станіслав Ніколаєнко. Гра виявилася досить цікавою, нагоди для взяття воріт суперника неодноразово з’являлися у гравців обох команд. Проте, здавалося, якісь невидимі сили бажали до останнього удару тримати вболівальників у напрузі. Тож переможця визначила серія післяматчевих пенальті, в яких фортуна схилилася на бік команди КНУ імені Тараса Шевченка, яка і здобула перемогу в цій грі з рахунком 4:3.

шахина шаховій дошці
Збірна команда Університету здобула 1 місце в чемпіонаті м. Києва з шахів серед студентів ВНЗ у рамках IV Студентських спортивних ігор.
Цього року організатори вперше змінили систему проведення змагань, розділивши команди на чоловічі та жіночі. Тепер у двох окремих турнірах грали дівчата та хлопці з 14 вишів Києва. Уже традиційно основним суперником збірної нашого Університету стала команда НТУУ «КПІ». Дівчата впевнено обіграли суперниць із рахунком 3:0. А от чоловічій команді було складніше, адже «Київська політехніка» посилила свій склад двома сильними гравцями. За підсумками змагань збірна Університету виборола 1 місце серед жіночих команд та 1 місце серед чоловічих, тим самим здобувши кубок абсолютних чемпіонів міста Києва. Перемога в цьому чемпіонаті дала збірній команді Університету з шахів право участі у Студентських спортивних іграх України.

Тож привітаємо наші команди
з перемогами і побажаємо майбутніх звитяг!