kolazhЖиття Людини – це шлях, і чим він довший, тим ціннішим стає досвід успіху, вагомішим знання, передане іншим, відповідальнішими дії, більш значущим слово, сильнішими віра та жага пізнання.
У мінливому світі не припиняються війни, змінюються парадигми, уряди, ідеології, зникають та народжуються країни, цивілізації, ідеї… І тільки той, хто з дитинства засвоїв прості людські цінності, не зрадив їх, не зневірився, не поступився принципами і не зупинився, може зберегти сакральне, примножити безцінне та передати знання іншим.
Є ще благословення Людини – поєднати життя з улюбленою справою. Велике щастя – зростити в собі таку любов, зберігати таку відданість, коли справа життя і стає самим життям. А далі десятиліттями – працювати, діяти, планувати, брати відповідальність, долати перешкоди, турбуватися, сподіватися, творити, набувати досвіду, змінювати і зберігати, втомлюватися,  але не зупинятися, спиратися на людей, бути мудрим та сучасним, досягати результатів, вибачати образи, цінувати любов, приховувати свій біль і не ставати байдужим до чужого, вміти вислухати, заспокоїти, приймати важливі рішення, знаючи, що наш Університет найкращий, і робити його таким!!!
Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка від усієї душі бажає своєму Ректорові міцного здоров’я, оптимізму, нових творчих звершень, перемог, здійснення найкращих мрій і сподівань!