Наприкінці року відбулася конференція трудового колективу нашого університету. Головував на ній В.Ф.Цвих. Основне питання порядку денного – звіт ректора університету академіка Л.В.Губерського за період з грудня 2013 року до грудня 2014 року та завдання на наступний рік.

Звітуючи, ректор предметно проаналізував головні аспекти життєдіяльності університету: навчальну, навчально-методичну, науково-дослідну, виховну роботу, кадри, міжнародну діяльність, фінансове, матеріально-технічне та адміністративно-господарське забезпечення університету, роботу Вченої ради. Л.В.Губерський доповнив кожен розділ звіту детальними коментарями, накреслив перспективи розвитку університету з огляду на нові складні реалії сьогодення.

У колективах інститутів, факультетів, підрозділів з текстом звіту заздалегідь були ознайомлені. Відбулося активне й різнобічне обговорення.

Першим узяв слово професор, проректор із наукової роботи С.А.Вижва. Він зупинився на організації науково-дослідницької

роботи в університеті, наголосив, що її потрібно вдосконалювати.

– Певна річ, для цього потрібні кошти, – сказав Сергій Андрійович.-У державі їх обмаль. Тож потрібно залучати інвесторів, шукати гранти…

В обговоренні звіту ректора взяли участь декан механіко-математичного факультету М.Ф.Городній, декан фізичного факультету М.В.Макарець, доцент Інституту філології М.В.Денисенко, доцент Інституту міжнародних відносин І.Є. Голубій, голова профкому В.Ф.Цвих, голова студентського парламенту Інна Степанець. Усі вони говорили про бачення певних проблем, шляхи розв’язання їх, робили слушні пропозиції. Також висловили думку, що звіт ректора був змістовним і цікавим, а робота ректора за звітний період заслуговує на високу оцінку.

У підсумковому слові ректор Л.В.Губерський зазначив, що в університетському колективі склався добрий морально-психологічний клімат,тому університет постійно підтверджує свій авторитет не лише в країні, а й у всьому світі.

– Вважаю, з таким колективом  напружена, непроста робота, яка чекає  попереду, під силу. Головне, – зазначив Леонід Васильович, – не згинатися перед труднощами!

Ректор університету  подякував усім за сумлінну працю і підтримку.

Учасники конференції одностайно ухвалили звіт ректора схвалити, а роботу оцінити як задовільну. Доповідь та звіт обговорити на зборах трудових колективів факультетів, інститутів та структурних підрозділів.