Упродовж початкового періоду діяльності Координаційної ради в університеті проведено збір медикаментів на суму15 684 грн. Усе зібране відвезли до Військового шпиталю Києва та передали представникам Волонтерської сотні. В університеті зібрали 12 мішків теплого одягу та військової форми для бійців АТО. Додавши ящик медикаментів , дитячі листи та малюнки , все це передали Тернопільському батальйону територіальної оборони.

За підтримки Київського міського центру крові та асоціації молодих донорів України в університеті провели студентську акцію

«Стань донором – урятуй життя».

Кілька сотень книжок для солдатів у зоні АТО, поранених у госпіталях, студентів східних вишів та бібліотек зібрали в університеті. На факультетах та в інститутах працювали проекти зі збору коштів та забезпечення студентів і випускників, які перебувають у зоні бойових дій. Загалом зібрано близько 330 тис. грн.
У КНУ створено первинну організацію Червоного Хреста України.
Завдяки цьому студенти можуть проходити медичні курси та отримувати відповідні сертифікати.

В університеті розроблено та введено в дію проекти з репетиторства та дистанційного навчання для студентів, які перевелися зі Сходу та Криму, а також для вільних слухачів.