3T6A7419Масовим виконанням класичного віденського вальсу запам’ятається цьогорічний Благодійний бал ІМВ. Другий рік поспіль Інститут міжнародних відносин КНУ організовує такий захід для підтримки Прилуцького обласного будинку дитини «Надія». Цьогоріч зібрані кошти будуть також направлені на допомогу аспірантці ІМВ Анастасії Прядко, яка бореться з онкологічним захворюванням.
Вступною промовою бал урочисто відкрив директор Інституту Валерій Копійка. Далі на гостей чекали два танці у виконанні дебютантів. За традицією, першим пари виконали полонез. А в перервах між виступами гості могли спробувати себе в танці завдяки організованим майстер-класам.
Окрасою Благодійного балу став класичний віденський вальс у виконанні студентів ІМВ під акомпанемент камерного оркестру Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
Захоплені танцювальною феєрією були численні гості й представники дипломатичних місій Аргентини, Болгарії, Індонезії, Азербайджану, Кувейту, Хорватії, В’єтнаму та співробітники Місії ООН в Україні, які відвідали Благодійний бал.
Організатори розповідають, що всі дебютанти цього вечора дійсно перевершували сподівання. Це була справжня квітково-танцювальна феєрія. Всі охочі поринули в атмосферу танцю та краси у кращих традиціях дипломатичного етикету. На думку студентів, саме такі прекрасні заходи повинні об’єднувати різні покоління і сприяти обміну досвідом між ними.